הומאופתיה

הומאופתיה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הומאופתיה

הומאופתיההרפואה המשלימה מביאה עימה שלל גישות ושיטות ריפוי אשר לוקחות בחשבון מרכיבים נוספות מלבד הגוף הפיזי. ההומאופתיה היא שיטת טיפול וריפוי באדם אשר מבוססת על תרופות טבעיות.

ההומאופתיה הקלאסית רואה את האדם בראייה הוליסטית, רחבה ושלמה, בה האיברים בגופו קשורים זה בזה, מצבו הנפשי קשור למצבו הגופני וההיפך. מטרתו של העסק בהומאופתיה היא להשיב את האדם לאיזון אשר הוא יצא ממנו, על ידי הקשבה ותשומת לב לכלל הסימפטומים שמציג האדם וגופו.

מקרים בהם מומלץ לפנות להומאופתיה

לעיתים, התרופות אינן מתאימות או אינן משפיעות נכונה, לעיתים לא ברור איזו תרופה יש לתת ולעיתים יש מצבים בהן נדרש טיפול תרופתי ארוך או כבד. במקרים כאלו מומלץ לפנות להומאופתיה אשר מציעה פתרונות טבעיות ודרכים נוספות לטפל במצב.

אישה בהריון למשל, שלא רוצה להרבות בתרופות, יכולה לפנות לטיפול הומאופתי. גם במקרים בהם מדובר בתינוקות או בילדים צעירים, לא כדאי להרבות בתרופות. התרופה ההומאופתית נבחרת במקצועיות ובקפידה על ידי ההומאופת ומסייעים למטופל לשוב אל מצב מאוזן, בריא ושלו.

הומאופתיה לאישה

ההומאופתיה יכולה לסייע מאד לאישה. רוב הבעיות המתגלות אצל אישה מתייחסות בדרך זו אחרת לעניינים הורמונאליים: אי סדירות בווסת, הריון, פוריות, גיל המעבר ועוד. בדרך כלל נהוג לתת הורמונים לאישה הסובלת מבעיות כאלו.

ההומאופתיה מתייחסת למערכת ההורמונאלית של האישה קצת אחרת ומשתנים כגון בשלות ריגשית נלקחים בחשבון, בנוסף למצב הגופני.

הומאופתיה לתינוק ולילד

ההומאופתיה מציעה טיפולים טבעיים בדלקות גרון, מחלת הנשיקה, דלקות אוזניים ומחלות נוספות אשר שכיחות בגילאים צעירים. בעיית השקדים שכיחה מאד אצל ילדים צעירים ופוגעת במערכת החיסונית. דלקות גרון שחוזרות על עצמן יכולות לגרום לסיבוכים ולזיהומים.

ההומאופתיה יכולה לעזור על ידי חיזוק המערכת החיסונית, החזרת התיאבון לילד, מורידה את התכיפות של דלקת בגרון ומפחיתה את הצורך באנטיביוטיקה. יש לקחת בחשבון שככל שהמערכת החיסונית של הילד חלשה יותר, כך זמן ההחלמה יהיה ארוך יותר. כמו כן, ההומאופתיה יעילה לטיפול באוטיזם, מכיוון שהיא מותאמת לבעיותיו הספציפיות של כל ילד וילד.

טיפול בכאבי ראש ובמיגרנות

תופעת כאבי הראש בכלל וכאבי הראש החמורים, מיגרנה, בפרט, הינה תופעה ידועה במערב. מדובר בכאבי ראש חזקים ביותר אשר משפיעים על מערכת העצבים, על מערכת העיכול, מערכת הראייה ועוד. הם שכיחים יותר אצל מבוגרים מאשר אצל ילדים ויותר אצל נשים. בדרך כלל הטיפול הקונבנציונלי במיגרנה הוא משככי כאבים חזקים (זריקות של אופטלגין).

ההומאופתיה רואה זאת אחרת. ההומאופתיה מתייחסת לכאב ראש כאל סימפטום למשהו אחר אשר מפריע לאדם. כאב הראש הוא רק ההשתקפות של הבעיה ולא הבעיה עצמה. היא מחפשת את הרגישות, את חוסר האיזון, על ידי תשאול מקיף של המטופל וגילוי שורש הבעיה אשר מטרידה אותו ובגינה נוצרים כאבי הראש החזקים.

בעיות במערכת העיכול

מערכת העיכול יכולה לייצר הרבה בעיות, אצל מבוגרים וגם אצל ילדים: בחילות והקאות, נפיחות וגזים, צרבת, אולקוס, עצירות ועוד. הרפואה הרגילה ממליצה בדרך כלל על שינוי תזונתי או על בדיקות חודרניות אשר לא מגיעות לשורש הבעיה אלא רק מקלות על כאב.

בעיות עיכול ובעיות בבטן לדוגמא, הן בדרך כלל שיקוף לבעיות נפשיות כגון קושי לעכל את המציאות וקושי לבוא ליד ביטוי. הרפואה ההומאופתית מציעה בחינה מדוקדקת יותר של הבעיה: תסמינים גופניים, מחשבתיים, רגשיים ונפשיים.

בחינה הוליסטית של כל אלו יכולה להביא לריפוי עצמי של המטופל, כיוון שהוא חלק מהתהליך והוא מודע לתהליך ולמה שקורה. תפקידו של המטפל הוא לחבר את המטופל עם התהליך עד שירגיש שינוי ברמה הפיזית והקלה בכאבים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן