קופת חולים מאוחדת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדתקופת חולים מאוחדת נוסדה בשנת 1974 כאשר איחדו בין קופת חולים מרכזית וקופת חולים עממית. זוהי הקופה השלישית בגודלה בארץ והדגש בה הוא על מתן שירות רפואי מקצועי ועל כך יעידו סקרי דעת הקהל.

לקופת חולים מאוחדת יש יותר מ- 250 מרפאות ברחבי הארץ ויותר מ- 3500 רופאים, כשלחברי הקופה יש האפשרות לבחור בכל רופא מטפל בהם הם חפצים.

לקופת חולים מאוחדת הרבה מעבדות שבמרביתם לוקחים דם וכמה מעבדות מרכזיות אליהן מנותבות הבדיקות כולן.

כמו כן לרשות המבוטחים בקופת חולים מאוחדת קיימים השירותים הבאים: בתי מרקחת פנימיים וחיצוניים, מכוני הדמיה, מכונים להתפתחות הילד, מכוני פיזיותרפיה, מכוני סוכרת, בריאות האישה, מכוני לב, מכוני אולטרה סאונד ועוד.

לקופת חולים מאוחדת רשת מרפאות שיניים בהם ניתן לערוך טיפולים מתקדמים וטיפולים רגילים ומכונים לרפואת ספורט בהם ניתנים שירותים לאנשים שעוסקים בספורט. להרחבה על כלל השירותים בקופה – קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת – ביטוחים רפואיים

קופת חולים מאוחדת מציעה מגוון רחב של ביטוחים והראשון שבהם הוא ביטוח מאוחדת עדיף. מאוחדת עדיף כולל שירותים רפואיים בתחומים רבים כהשלמה לשירותים שניתנים מתוקף סל הבריאות, וכן במסגרת הביטוח, נהנים המבוטחים משיתוף פעולה עם מרכזי בריאות רבים המאפשר למבוטחים ליהנות משירותים מקצועיים רבים בתחום הרפואה.

ביטוח משלים מאוחדת שיא הוא ביטוח בריאות שמכסה על שירותי בריאות נוספים עם כיסוי רפואי נרחב שכולל ניתוחים והשתלות בארץ ובחוץ לארץ, שירות של ביקור רופא, רפואה מונעת, שירותים בתחום התפתחות הילד, שירות מורחב בתחום ההיריון והלידה, טיפולי שיניים ורפואה משלימה.

מאוחדת זהב היא ביטוח לגיל הזהב שנועד לכסות על הוצאות סיעודיות שונות. מדובר על תוכנית שמופעלת על ידי חברת הפניקס החברה לביטוח בע"מ, והיא נחשבת לאחת מהטובות בארץ.

קופת חולים מאוחדת – ביטוח רפואי לחו"ל

הביטוח הרפואי שמציעה קופת חולים מאוחדת לשוהים בחוץ לארץ הוא ביטוח מקיף וייחודי לכל אלו המעוניינים בשקט נפשי מבחינה בריאותית. התוכניות מותאמות על פי צרכי המבוטח, כאשר הן מותאמות אישית על פי אופי הטיול.

חלק מהתוכניות מעניקות ביטוח לנוסעים לטיולים בהם יעסקו בספורט מסוכן, טיולי תרמילאים בהם יהיה צורך בביטוח חיפוש או חילוץ, ביטוח מיוחד לנשים בהריון מתקדם ועוד.

קופת חולים מאוחדת – שירותים נוספים

קופת חולים מאוחדת שמה דגש רב על בריאות הנפש כשם שהיא שמה לה לדגש את בריאות הגוף. עקב כך הוקמו על ידי הקופה קבוצות דיון וסדנאות תמיכה המסייעים לחברי הקופה להתמודד עם מצבים מסוימים בחייהם.

הסדנאות הן מגוונות במיוחד וכוללות סדנאות להתמודדות עם בני משפחה שהפכו סיעודיים, התמודדות עם הפרעות אכילה או בעיות משקל שונות, סדנאות הכנה ללידה וסדנאות הנקה, סדנאות עידוד הישגי בריאות ועוד.

קופת חולים מאוחדת – בתי אבות ודיור מוגן

רשת הדיור המוגן נווה עמית היא רשת השייכת לקופת חולים מאוחדת. ברשות נווה עמית  נמצאים מוסדות של בתי אבות, דיור מוגן, בית חולים סיעודי וכן מוסדות המעניקות טיפול מורכב בחולים סיעודיים.
הדיור המוגן מבית קופת חולים מאוחדת פרוש בכל רחבי הארץ, כשהוא שם לו לדגל לספק את השירותים הגבוהים והטובים ביותר לאוכלוסייה המבוגרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: