קופת חולים כללית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קופת חולים כללית

קופת חולים כלליתבאיזו קופת חולים אתם חברים? אם אתם חיים בישראל, סביר להניח כי בארנקכם מונח כרטיס מגנטי של קופת חולים כללית.

אחרי הכל, המדובר הוא בקופת החולים הגדולה ביותר בישראל ובארגון הבריאות השני בגודלו בעולם.

כמעט מחצית מאזרחי מדינת ישראל חברים באחד מכ-1,300 סניפי קופת חולים כללית הפזורים בכל רחבי הארץ.

כמו כן, היא מפעילה כבר שנים רבות 14 בתי חולים, מאות בתי מרקחת ומספר דומה של מכונים ומעבדות.

הקמת קופת חולים כללית

קופת חולים כללית (הידועה גם בתור "שירותי בריאות כללית"), נוסדה ב-1911 תחת השם "קופת חולים הכללית של העובדים העבריים בארץ ישראל". תאונת עבודה בקיבוץ עין גנים, בה איבד פועל את ידו, הביאו את הצורך לייסוד קופת חולים שתעניק מענה רפואי לאנשים הזקוקים לו.

לאחר כשנה, באותו מקום, הוקמה המרפאה הראשונה של קופת החולים האמורה. מספר שנים לאחר מכן, כאשר קופות החולים הפכו להיות גופים מפלגתיים, הוחלט על איחוד שתי קופות חולים (של "הפועל הצעיר" ו"אחדות העבודה") לקופת חולים אחת, שתפעל ברמה ארצית. זוהי, כמובן, קופת חולים כללית.

שירותים רפואיים נרחבים

רשת המרפאות והמכונים השונים שמפעילה קופת חולים כללית נועדו להעניק מענה מלא לכל בעיה רפואית באשר היא. לצורך זה, קיימים מרכזים ייחודיים לבריאות הילד, בריאות האישה, מרפאות ספורט, מרפאות שיניים ("כללית סמייל"), מרכזי רפואה משלימה, מרפאות אסתטיקה ואפילו מרכזים המיועדים לבני נוער ולמטיילים.

הצוות הרפואי של המרפאה כולל מומחים במגוון תחומים: רופאים כלליים, רופאי עור, גסטרו, קרדיולוגים, תזונאית קלינית– והרשימה עוד עצומה, כמובן.

קופת חולים כללית – ביטוחים רפואיים

שירותי בריאות כללית מפעילים מספר ביטוחים משלימים, אשר מסייעים בהרחבת הכיסוי אשר מגיע לחבריה- ואלה ניתנים לרוב תמורת תשלום נוסף. בין הביטוחים הללו, ניתן לציין את הביטוח המשלים הבסיסי, אשר מסייע בקבלת תרופות ושירותים שאינם בהכרח טריוויאלים. הביטוח מותאם לאוכלוסיית ספציפיות: ילדים, צעירים, משפחה, גיל הזהב וכדומה.

ביטוח בריאות מסוג "מושלם פלטיניום" מקיף הרבה יותר, וכולל הטבות והחזרים על טיפולים שאינם מסל הבריאות הבסיסי: ניתוחים פלסטיים, טיפולי הריון, תרומת ביציות והפריה חוץ גופית וכדומה. החברה מציעה גם מספר ביטוחים משלימים לחוץ לארץ (כללית חו'ל): משופר, לתרמיאלים ולספורטאי אקסטרים, לסטודנטים ועוד.

קופת חולים כללית באינטרנט

קופת חולים כללית הינה ותיקה ביותר, והיא קיימת כבר למעלה ממאה שנה. כפועל יוצא של עובדה זו, לא מפתיע כי הקהל המסורתי של קופת החולים כולל לא מעט אנשים מבוגרים, אשר חברים בה כבר עשרות שנים, ושהגיל הממוצע של המבוטחים בה הוא הגבוה ביותר בארץ.

כתוצאה מכך, נוצרה לקופת החולים תדמית מיושנת ושמרנית מעט. על מנת להילחם בה, החלו קברניטי הארגון בתהליך של הענקת שירותים מתקדמים לקהל לקוחותיהם, מתוך כוונה ברורה רחת: להתאים את קופת החולים לעידן הטכנולוגי של היום. לראיה, היום ניתן לראות בסניפים השונים של קופת החולים לא מעט צעירים.

אתר האינטרנט של קופת חולים כללית הוא מהטובים שניתן למצוא כיום ברשת הישראלית, כפי שיעידו הפרסים הרבים שהוענקו לו. הוא מאפשר קביעת תורים אונליין (יתרון עצום לאנשים שנוטים לתפוס מחלות דווקא מעבר לשעות הפעילות של המרפאה), מאמרים מקצועיים בנושאי מחלות ותרופות, רכישת ביטוחים בצורה מקוונת, מחשבונים למטרות רפואיות, בלוגים, פורומים, וכן הלאה.

מלבד זאת, תוצאות הבדיקות השונות מופיעות באתר האינטרנט האישי, וניתן לבחון אותם עוד טרם הפגישה עם הרופא, בכך לחסוך דאגות והמתנה ארוכה.

בכל אחד מעשרות פורומי השאלות, באפשרות הלקוחות לשאול שאלה ולקבל מענה מקצועי של מומחה בתחום תוך 48 שעות. קיימים באתר גם צאטים אונליין עם רופאים, ובחלק מהמקרים גם שיחות וידאו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: