שאיבת שומן

שאיבת שומן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

שאיבת שומן

הקו האחרון של המלחמה בשומן

שאיבת שומןאתם בעלי משקל תקין, עושים ספורט באופן קבוע, אוכלים בריא ושותים הרבה מים ובכלל, אתם התגלמות המשפט "נפש בריאה בגוף בריא".

אז למה אתם לא מצליחים להיפטר מהצמיג הקטן שבשיפולי הבטן, מהשומן המידלדל בזרועות, מהירכיים העבות מדי ומשאר מצבורי שומן עקשניים?

מתברר שכולנו נולדים עם כמות קבועה של תאי שומן בגוף, המשתנה מאדם לאדם. כאשר אנו משמינים מתמלאים תאי השומן ונמתחים; כאשר אנו מרזים הם מתכווצים וקטנים. כך או כך – הם כאן כדי להישאר, ובלתי אפשרי להעלימם לגמרי בעזרת דיאטה או ספורט.

אם אתם משוכנעים שאינכם יכולים לחיות עם מצבורי השומן האלה בשלום, ושהם מציקים לכם מבחינה אסתטית שחורגת מהלחץ החברתי שיש עלינו להציג גוף "מושלם", אתם יכולים לשקול את האופציה של שאיבת שומן.

איך שואבים שומן?

ראשית, נדגיש שוב – שאיבת שומן מתאימה לאנשים בעלי משקל תקין או בעלי עודף משקל קל, ואינה באה במקום דיאטה או ספורט.

השיטה המסורתית נעשית בהרדמה מקומית ואורכת בין שעה וחצי לשעתיים, ובמהלכה מוחדרת צינורית מתחת לעור, שואבת את תאי השומן באזור הבעייתי ובכך מעלימה אותם לצמיתות.

המסת שומן

שיטה אחרת, שהולכת ותופסת מקום בענף הניתוחים בפלסטיים, היא המסת שומן ללא פעולה כירורגית, שמתבצעת על ידי שימוש בקרני לייזר, באולטרה-סאונד או באמצעות טיפולי בודי טייט המבצעים בו זמנית שאיבת שומן והמסת שומן ללא הליך פולשני כלשהו.

תוצאותיה איטיות ומינוריות יותר, אך מצד שני נטולות הסיכונים שבשאיבת שומן. עם זאת, נתמקד כאן בהליך שאיבת שומן משום שהיא עדיין נפוצה יותר בארץ ובעולם. לאחר שנשאבו תאי השומן המיותרים, נחשבים האזורים המטופלים בתחבושות לחץ שאיתן יצטרך הטופל להסתובב במשך כמה שבועות עד כמה חודשים לאחר הניתוח.

רק לאחר כחודשיים-שלושה יתעצב הגוף לצורתו הסופית, בין היתר בזכות תחבושות הלחץ.

שאיבת שומן – תופעות לוואי וסיכונים

הסיכונים השונים נעים מבעיות אסתטיות (הצטברות שומן במקומות אחרים בגוף, חוסר סימטריה, הופעת או החמרת צלוליט) עד לבעיות רפואיות שונות – למשל ירידה בערכי ההמוגלובין (הכדוריות האדומות) שבדם וקרישי דם.

על כל אלה יש לברר היטב עם הרופא המטפל, בייחוד לגבי הסיכויים לסיכונים שייתכנו בגופכם באופן אישי. כאמור, מבחינה אסתטית יכולים להיווצר צלוליט, שקעים או עודפי עור. אלה תלויים בתגובתו של העור לשאיבה, ויש לזכור שכל שהמטופל מבוגר יותר פוחתת האלסטיות של עורו. במקרים מסוימים, אם נוצרים עודפי עור גדולים, יצטרך המטופל להסירם בניתוח נוסף.

תופעות הלוואי המיידות של הניתוח הן נפיחויות, הצטברות נוזלים ושטפי דם תת-עוריים ("סימנים כחולים"), שפוחתים ונרפאים במשך הימים והשבועות שלאחר הניתוח. התוצאה הסופית מתקבלת כחודשיים-שלושה לאחר הניתוח. בכל מקרה אם יש צורך בשאיבה נוספת יש להמתין לריפוי מלא של הגוף מאז השאיבה הקודמת, ובכל מקרה רופא אחראי לא ישאב יותר משניים-שלושה קילוגרמים במהלך הניתוח.

שאיבת שומן – פתרון אסתטי מושלם

כאמור, ניתוח שאיבת שומן לא בא להחליף התעמלות קבועה או דיאטה מאוזנת. אלה בעלי יתרונות רבים, המשפיעים עלינו לטובה הרבה מעבר לפן האסתטי גרידא.

אם אתם בעלי עודף משקל גדול, ניתוח זה טומן בחובו סיכונים גדולים יותר מהרגיל ואף רופא רציני לא יסכים לבצעו עבורכם. וכמו בכל תהליך רפואי – חשוב שתבחרו במומחה הטוב ביותר ולא במחיר הזול ביותר.

ראו בניתוח שאיבת שומן אפשרות שאליה תפנו רק כשאתם סמוכים ובטוחים שמצבורי השומן שמציקים לכם לא ירדו בשום דרך אחרת, שאתם מתאימים מבחינה רפואית לתהליך ושיש לכם ציפיות ריאליות מתוצאות הניתוח. אמנם שאיבת שומן תעזור לכם להיפטר ממצבורי שומן לא פרופורציוניים, אך בסופו של דבר לגוף קימורים טבעיים שיישארו תמיד – ואלה הם חלק מקסמיו החינניים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן