בודי טייט

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מכשיר בודי טייט הנו מכשיר פרי פיתוח ישראלי, המופץ כיום בישראל ובעולם כולו. ייחודיות המכשיר נעוצה בעבודה שהוא מציע אפשרות לשאיבת שומן והמסת שומן בטיפול יחיד, ללא כאבים וללא ניתוח.

כמו כן, הטיפול במכשיר תורם למיצוק העור, חיטוב האזור המטופל ואף העלמת סימני מתיחה.

מכשיר בודי טייט מורכב משתי אלקטרודות המחוברות ביניהן באמצעות מחולל, המפיקים יחד תדרי רדיו שגורמים להמסת שומן.

הטיפול מתבצע באמצעות החדרה של אלקטרודה קטנה אל תוך העור (דרך חתך מזערי) והצמדה של אלקטרודה גדולה יותר מצידו החיצוני של העור.

האלקטרודה המוחדרת מייצרת את האנרגיה הדרושה לטיפול וכן משמשת לשאיבת השומן המומס בו זמנית, דבר ההופך את הטיפול למהיר ופשוט. הטיפול בבודי טייט נחשב לטיפול "הפסקת צהריים" והוא נמשך עד שעה וחצי, בהתאם לגודל האזור המטופל וכמות האזורים שנבחרו לטיפול.

בודי טייט – למי הוא מתאים?

בדומה לטיפולי שאיבת שומן והמסת שומן, הטיפול בבודי טייט מתאים לאנשים בעלי עודף משקל קל בלבד או לאנשים רזים הסובלים ממצבורים עיקשים של שומן שלא ניתן להעלימם בדרך של ספורט או תזונה. את הטיפול ניתן לבצע באזורים שונים בגוף, ביניהם: ידיים, ירכיים, בטן, גב, סנטר, ברכיים ועוד.

מועמדים מתאימים לטיפול בבודי טייט צריכים לפנות לפלסטיקאי מומחה שיעזור לאמת את מידת התאמתם לטיפול ולשלול סיבות בריאותיות למצבורי השומן. חשוב להיוועץ במומחה ולא להתפתות למכונים לא מוכרים המציעים מבצעים חשודים.

טיפול בבודי טייט

כאמור, הטיפול בבודי טייט הנו טיפול קצר וחד פעמי. במידה והטיפול מבוצע על איזור בודד, או מספר אזורים מצומצם, נעשה הטיפול בהרדמה מקומית וטשטוש. במידה ונבחרו מספר אזורים גדולים, יעשה הטיפול תחת הרדמה מלאה וידרוש התאוששות ארוכה יותר מההליך.

החלמה מטיפול בודי טייט

ברוב המקרים, ניתן לחזור לשגרה מיד עם תום הטיפול. למרות זאת, אנשים רבים בוחרים לחזור הביתה אחרי הטיפול ולנוח מההליך, חשוב לזכור שגם לאחר הרדמה מקומית וטיפול פשוט מסוג זה קיימת השפעה על הגוף ובהחלט מומלץ להימנע מנהיגה ופעולות הדורשות ריכוז וחדות מחשבה בשעות שלאחר הטיפול.

ההחלמה מטיפול בודי טייט היא קצרה ביותר, אך דורשת על פי רוב נטילת אנטיביוטיקה (למניעת זיהום באזור המטופל), נטילת משככי כאבים גנריים ולבישת מחטב על האזור המטופל – בהתאם להוראות הרופא.

בימים שלאחר הטיפול יתכנו סימנים כחולים האזור המטופל, המעידים על שטפי דם קלים. כמו כן, יתכנו כאבים קלים, נפיחות, תחושה מעט נוקשה באזור, שחרור נוזלים מהחתך ומרקם לא אחיד של העור. תופעות אלו הינן שכיחות וחולפות תוך מספר שעות עד מספר ימים לאחר הטיפול.

לבישת מחטב בהתאם להוראות הרופא הינה חיונית להשלמת הטיפול, אולם לעיתים בשל הנפיחות באזור, לבישת מחטב במידה לא מתאימה עלולה לגרום לכאבים או להחמיר כאב קיים. על כן, מומלץ לרכוש מחטב במידה מתאימה, או להחליף את מידת המחטב בהתאם למידת הנפיחות.

תוצאות הטיפול בבודי טייט

תוצאות הטיפול הן סופיות לאחר טיפול אחד בלבד, עם זאת התוצאות יתייצבו ויראו סופית רק לאחר חודשיים אחרי הטיפול.

לאחר הטיפול יורגש בברור חסרונו של השומן המיותר, העור באזור המטופל ילך ויתמצק ויראה מתוח וצעיר מבעבר. ברוב המקרים, סימני מתיחה שהיו באזור המטופל ייעלמו כליל.

תוצאות הטיפול עתידות להישמר לכל חייכם, זאת במידה ותשמרו על משקל תקין. עם זאת, גם במקרה של עלייה במשקל, אזורים שטופלו בבודי טייט צפויים לאגור פחות שומן מבעבר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: