ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן

ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן

ניתוח פלסטי לעיצוב ישבןהישבן מאז ומעולם הווה מוקד תשומת לב רבה, בתרבויות רבות ולאורך כל השנים היה הישבן מוקד לתשומת ליבם של אנשים רבים. יוחסו לו תכונות אופי, שפטו על פיו את מצב פוריות של הנשים ואפילו נכתבו עליו שירים ונכתבים רבים אף היום.

הגדרת הישבן המושלם השתנה לאורך השנים ובתרבויות השונות, אולם יש הסכמה כללי כי עליו להיות גבוה, חטוב ועסיסי.

עם דרישות שכאלו מה יהיה על אלו שלא ניחנו בגנים שופעים כשל זמרת הפופ ג'ניפר לופז? במידה ואינכם מרוצים מצורתו או גודלו של ישבנכם גורלו נתון בידכם.

ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן נועד עבור אנשים שמסיבות אלו ואחרות מעוניינים לשנות או לעצב את ישבנם, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, בימנו ניתן להקטין או להגדיל את הישבן, להרימו, לחטבו ואף להציג בפני המנתח הפלסטי תמונת ישבן מפורסם בו תרצו להתהדר.

ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן מבוצע בישראל משנת 2005 ומגיע אלינו מברזיל, בה התפתחו והשתככלו השיטות השונות והרי מי כמו הברזילאים מבינים בישבנים מושלמים?

ההליך הפלסטי של עיצוב הישבן מבוצע בשיטות רבות המאופיינות בצורת עבודה שונה, תהליך רפואי אחר, חומרי עבודה שונים וקצב החלמה שונה. המשותף לכל השיטות היא העובדה כי תוך מספר חודשים תזכו (לאחר שההחלמה תסתיים, הנפיחות תעלם והגוף יסתגל לשינוי) לישבן שתמיד חלמתם עליו והתוצאות עתידות לשמור על צורתן שנים ארוכות. עם זאת חשוב לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית על מנת להבטיח שתוצאות אלו אכן ישארו בשיאן. אם את בהריון, המתיני עם ניתוח מסוג זה עד לתום תהליך הלידה.

השיטות לעיצוב ישבן

בישראל מבוצע ניתוח פלסטי לעיצוב ישבן בשלוש שיטות עיקריות:

עיצוב ישבן באמצעות שתלי סיליקון – שיטה זו מבוססת על החדרת שתלי סיליקון אל תוך רקמות הישבן ושינוי גודל ומבנה הישבן בעזרתם. הליך זה מבוצע על פי רוב בהרדמה מלאה ואורך כשלוש שעות.

בשיטה זו מבוצעים חתכים במפגש בין הירך לישבן או באזור חריץ הישבן והשתלים מוחדרים על ידי המנתח בהתאם לצורת הישבן שנבחרה, השתלים מגיעים בגדלים וצורות שונות ויחד עם המנתח יוחלטו נתוני השתלים המתאימים ביותר עבור צורת הישבן המבוקשת.

ההחלמה מניתוח זה אינה קלה, על הגוף להסתגל לעצמים הזרים שהוחדרו אליו ולקבלם, התהליך ילווה לעיתים קרובות בכאבים, נפיחות ושטפי דם. אורך ההחלמה נע בין שבוע לשבועיים במהלכם לא מומלץ לבצע כל מאמץ מיותר ויש להמנע מישיבה או שכיבה על הישבן. כמו כן מומלץ ללבוש בגדים שיספקו התנגדות לאזור הישבן כדוגמאת תחתונים אלסטיים.

עיצוב ישבן באמצעות שומן עצמי (הרמת ישבן ברזילאית) – שיטה זו מבוססת על שאיבת שומן ממוקדים שונים בגוף והזרקתם אל אזור הישבן. הליך זה מבוצע בהרדמה מלאה או חלקית (בהתאם למוקדי שאיבת השומן) ונמשך כשלוש שעות.

שאיבת השומן מבוצעת ממוקדים שונים בגוף כגון: בטן תחתונה, ירכיים ועוד, את השומן שנשאב מסננים בתהליך מיוחד ואת השומן הטהור שנשאר בתום תהליך הסינון מזריקים בעזרת צינורית דקה לאזורים שונים בישבן ובדרך זו מעצבים את גודל וצורת הישבן.

תהליך ההחלמה מהליך זה קל ומהיר יחסית (אך משתנה בהתאם למספר מוקדי שאיבת השומן), אין חשש לצלקות ולא צפויים סיבוכים בדרך כלל.

עיצוב ישבן באמצעות מקרוליין – בשיטה זו נעשה שימוש בחומר המקרוליין שהוא פרי הנדסה גנטית ומשתלב מצויין בגופנו. ההליך נעשה בהרדמה מקומית ואורך סביבות ה-20 דקות בלבד.

עיצוב הישבן נעשה בתהליך הזרקת החומר אל רקמות הישבן בצורה מדוייקת ועדינה, תהליך זה מאפשר דיוק מרבי ופיסול טבעי של הישבן. הליך זה נחשב להליך קל במיוחד, נטול כאבים ובעל תוצאות נהדרות.

החזרה לשגרה לאחר עיצוב ישבן במקרוליין הנה כמעט מיידית, שכן לא צפויים כאבים, סיבוכים או אי נוחות משמעותית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן