דיאטת HCG – דיאטה מהירה ב- 40 יום

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מי לא היה רוצה דיאטת פלא שבה ללא מאמץ וללא סבל נשיל ממשקלנו בקלילות כ- 8-15 ק"ג תוך תקופה קצרה? כולנו חולמים על גלולת פלא שתאפשר לנו להמשיך את חיינו כמו שאנחנו אוהבים ותעשה את העבודה בגופנו כך שנראה חתיכים ורזים.

משווקי דיאטת HCG טוענים שהם מצאו את נוסחת הפלא הזו. נוסחה לפיה ללא צורך בפעילות גופנית ועם תפריט שאינו גורם להרעבה יתנדפו להם תוך זמן קצר קילוגרמים רבים, ולא יחזרו לעולם.

מהי דיאטת HCG?

דיאטת HCG היא דיאטה חדשה יחסית, אך לדברי המשווקים מדובר בשיטה ותיקה (שפותחה בשנות החמישים) ושהייתה ידועה עד כה למאיון העליון בלבד (סלבריטאים ואפילו מלכים רזו, לדברי המשווקים, בשיטה זו במשך שנים ושמרו אותה בסוד).

השיטה התגלתה על ידי רופא בריטי בשם ד"ר סימונס כבר בשנות החמישים. הוא גילה שנשים יפניות שהיו בהריון ילדו תינוקות בריאים לחלוטין למרות שניזונו מתזונה דלה ביותר.

מחקריו העלו את התגלית שגופן של הנשים הפריש הורמון בשם HCG אשר פירק את עודפי השומן והעבירם לעובר. כך יכול היה העובר להתפתח היטב, למרות שתזונתה של אמו הייתה דלה ביותר. מסקנתו הייתה שאם יצליח לפתח הורמון זה בצורה מלאכותית הוא יוכל לסייע לאנשים הסובלים מעודף משקל לגרום לגופם לשרוף את מאגרי השומן ללא פגיעה באיברי גוף אחרים.

ד"ר סימונס אכן פיתח חומר הדומה בהרכבו להורמון זה והזריק אותו למטופליו. בנוסף, קבע להם תפריט נוקשה ודל, עליו היה עליהם להקפיד במשך 40 יום מבלי לסתות ימינה או שמאלה. מי שהקפיד על קבלת הזריקות ועל התפריט הנוקשה, הצליח לרדת בצורה משמעותית במשקלו, ולדברי משווקי השיטה, הצליחו המתמידים גם לשמור על משקלם למשך שנים, משום שהחומר משמיד את תאי השומן במקומות הבלתי רצויים.

כיום ההורמון אינו ניתן עוד באמצעות זריקה, אלא באמצעות חומר בעל הרכב זהה או דומה מאד להרכב החומרים בהורמון ה- HCG המופק מאצות ים. משווקי החומר טוענים כי הוא טבעי לחלוטין ואינו גורם כל נזק.

על המשתתפים בשיטת דיאטה זו לשמור על משטר תזונה קפדני ודל, במקביל לשימוש בתרסיס הרזיה או בגלולה שמכילים את החומר שפיתח ד"ר סימונס. אם יעמדו בכך בקפדנות, יורידו תוך כ- 40 יום בין 8-15 ק"ג ממשקלם. לאחר תקופה זו יש לעשות הפסקה בנטילת החומר ובמשטר הדיאטה הנוקשה. מי שצריך להשיל יותר מ- 15 ק"ג ממשקלו יצטרך לעשות כמה סבבי דיאטה כאלה עד שיגיע למשקל הרצוי.

בעד ונגד השיטה

יתרונות השיטה ברורים:

  • השלת כמות משמעותית של קילוגרמים תוך תקופה קצרה יחסית (קצת יותר מחודש).
  • לא נגרם נזק לתאי שריר, לדברי המשווקים אין תופעות לוואי אחרות שישנן בדיאטות אחרות כגון: דילול העור במקומות שרזו.
  • החומר הינו חומר טבעי המופק מאצות ולכן אינו גורם נזק לגוף.
  • לדברי המשווקים, תאי השומן שנהרסים לא יתפתחו מחדש, ובכך בעצם הישגי הדיאטה נשמרים לנצח.

הביקורת על השיטה:

  • חוקרים ורופאים טוענים כי החומר HCG כן עלול להזיק לבריאות, בניגוד לדברי המשווקים.
  • מבקרי השיטה טוענים כי במשטר דיאטה כה נוקשה ועם תפריט כה דל, כל אחד ירזה, ושזו בעצם אחיזת עיניים.
  • האם באמת יש שיטות פלא? האם לא עדיף לשמור על אורח חיים מאוזן ובריא כל הזמן? הלא כולנו יודעים מה צריך לעשות, אילו מזונות בריאים ומזינים ואילו מזונות משמינים. הרי ידוע ששיטות הבזק המושתתות על הרעבה עצמית אינן בריאות לגוף ואינן מחזיקות מעמד לאורך זמן. אמנם המשווקים מבטיחים שהפעם זה שונה, אבל האם קרבנות הדיאטות למיניהם לא היו בסרט הזה כבר בעבר?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן