קופת חולים – מכבי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מכבי

מכבימכבי היא קופת חולים שפועלת בארץ כבר שבעים שנה, יש לה כמיליון ושמונה מאות אלף מבוטחים שנהנים מקדמה, זמינות וחדשנות בכל מה שנוגע לרפואה. בשנת 1995 מכבי החלה לפעול מתוקף חוק בריאות ממלכתי אך למעשה מדובר על שירותי רפואה ברמה הפרטית לכלל המבוטחים.

קופת חולים מכבי מציבה בפני לקוחותיה מרפאות, מעבדות ומכונים, שלושת אלפים וחמש מאות רופאים, יועצים במגוון רחב של התמחויות, כמו כן ישנם מאה שלושים וחמש סניפים ומרפאות שעומדות בפני הלקוחות.

בשעת חירום קופת חולים מכבי מעמידה בפני המבוטחים שירותי רפואה דחופה בכמה סניפים הפזורים ברחבי הארץ וכמובן גם שירות של רופא עד הבית.

שירותים נוספים של מכבי

במכבי המבוטחים יכולים ליהנות ממרפאות שיניים מקצועיות לחלוטין תוך הנחות והטבות ייחודיות, מרפאות השיניים של מכבי פזורות בכל רחבי הארץ וניתן למצוא בהם שירותים מתקדמים של השתלות שיניים, טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שיניים מתקדמים ועוד.

טיפולים נוספים שניתן לקבל דרך מכבי הם שירותי בריאות הנפש, מדובר על שירות שניתן למגוון רחב של אוכלוסייה שסובלת מבעיות נפשיות כתוצאה מהתמודדות עם מחלות או כתוצאה של קרוב משפחה שמתמודד עם מחלה. שירות זה הוא שירות נחוץ ואין אנשים מודעים למידת חשיבותו עד לרגע בו הם זקוקים לו.

על ביטוח זהב של מכבי

ביטוח מגן זהב של מכבי הוא גולת הכותרת של הצעות הקופה, מדובר על ביטוח מקיף במיוחד שמחירו שווה לכל נפש, הוא מכסה על התייעצות עם רופאים מומחים פרטיים ובדיקות גנטיות בהשתתפות עצמית נמוכה, מגוון רחב של טיפולים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, הנחות בניתוחים אסתטיים, סל הריון מורחב במיוחד שכולל מגוון בדיקות, כיסוי להשתלות, ניתוחים וטיפולים בחוץ לארץ

בנוסף הביטוח מציע הנחות לטיפולי רפואה משלימה, הנחות והחזרים ברכישה של אביזרים רפואיים שונים, הנחות של טיפולי שיניים, ניתוחים פרטיים בארץ, השתתפות בהסעות אמבולנס, טיפולים בתחום התפתחות הילד, השתתפות בחיסונים ותרופות שאינם כלולים בסל הבריאות.

על הביטוח הסיעודי של מכבי

כולנו נזדקן ביום מן הימים ולמרות שיש תמיד לחשוב חיובי יש להיות אחראים ולהיערך מבעוד מועד לקראת תרחישים אפשריים, תרחיש אפשרי אחד לעת זקנה הוא המצב הסיעודי, זהו מצב אליו אף אחד לא רוצה להגיע אך אין לדעת מי כן יגיע אליו ומי לא.

מכבי מספקים לכם את האפשרות ליהנות מביטוח סיעודי שיבטיח את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, תקופת הזכאות היא רחבה ומתפרשת על פני חמש שנים, יש תקרות תגמולי ביטוח אחידות והן אינן תלויות בגיל כניסת המבוטח לביטוח, הזכויות הניתנות במסגרת הפוליסה אינן קשורות לזכויות של ביטוח לאומי ומדובר על תקרות השתתפות גבוהות במיוחד.

ביטוחים נוספים של מכבי

שני ביטוחים נוספים של מכבי הם הביטוח עילית וביטוח דרכונאים ושניהם נחשבים לביטוחים מתקדמים במיוחד.

ביטוח עילית הוא ביטוח שבמסגרתו תוכלו ליהנות מהטסות רפואיות לישראל, הרחבות לספורט אתגרי וחבילת איתור וחילוץ, חבילות הריון ייחודיות, ביטוח למחשב נייד, ביטוח מטען, ביטוח שיניים במקרי חירום ועוד.

ביטוח דרכונאים הוא ביטוח שמיועד לאנשים שאין להם מעמד תושב, לתיירים, דיפלומטים, מי שאינם מעוניינים במעמד של תושב ושהותם בארץ היא חוקית, בני משפחה של אנשים בארץ להם אין מעמד תושב, ילדים שהובאו לאימוץ אך לא קיבלו עדיין תעודת זהות, אזרחי חוץ לארץ ותושבים חוזרים.

קראו עוד:

תרופות אופיאוטיות להקלת כאבים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: