הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הרמת עפעפיים

הרמת עפעפייםעיינים הם החלון לנשמה, כך אומרים ורובנו מקדישים תשומת לב רבה למראה העיניים בפרט והפנים ככלל.

אולם, ככל שנרצה לשמור על מראה פנינו אסתטי ורענן, עם חלוף השנים מותיר הזמן את אותותיו גם על פנינו.

אחד מסימני הגיל המובהקים בפנינו הם מראה העור סביב העיניים – ממתוח, בהיר וצעיר הופך העור אט אט לעייף, נפול ודהוי.

עור העפעפיים מאבד מגמישותו, מגלה קמטוטים, כתמים ולעיתים אף מכביד על העיניים ומפריע לפתיחה תקינה של העין.

ניתוחים פלסטיים בעיניים

ניתוחים פלסטיים באזור העיניים הפכו לנפוצים מאד בשנים האחרונות מסיבות אלו בדיוק וכיום קיימים ניתוחים רבים שמיועדים לטשטש את סימני הגיל ולהחזיר לפנינו מראה צעיר ורענן.

הניתוחים הפופולריים ביותר בתחום ניתוחי פנים הם ניתוח מתיחת פנים, וניתוח הרמת עפעפיים, אשר מטפל בעור סביב העין ונועד לתקן את אותם הפגמים שנותרים עם הגיל.

במידה והחלטתם לעבור ניתוח להרמת עפעפיים חשוב מאד לעשות מחקר מקיף בין המרפאות והמנתחים השונים ולבחור מנתח פלסטי בעל רשיון ממשרד הבריאות ונסיון עשיר ככל האפשר בביצוע ניתוח הרמת עפעפיים.

אזור הפנים חשוף לכל ותוצאות הניתוח עתידות ללוות אתכם שנים רבות, על כן חשוב לדעת כמה שיותר על הליך הניתוח ועל המנתח שבידיו תקפידו את עינייכם.

כאשר תגיעו לפגישת התייעצות עם המנתח הנבחר הוא יעבור אתכם שלב שלב על הניתוח המבוקש, התוצאות הרצויות, מנתחים רבים אף יציעו הדמייה ממוחשבת של תוצאות הניתוח ויוסבר לכם הליך הניתוח והסיכונים הכרוכים בו.

בטרם תעברו את הניתוח תתבקשו לבצע בדיקות בריאותיות שונות ובדיקות עיניים מקיפות. לפני הניתוח תקבלו הנחיות מדוייקות מהמנתח אודות תרופות שאסור ליטול וכן תתבקשו להמנע ממצב של עישון סיגריות.

הליך ניתוח הרמת עפעפיים

בפגישת ההתייעצות תחליטו יחד עם הרופא המנתח על ההליך המדוייק אותו אתם מעונינים לעבור, ניתוח להרמת עפעפיים יכול לכלול הרמת עפעפיים עליונים, תחתונים או ניתוח משולב שיטפל בשניהם, בהתאם להליך המבוקש יקבע אורך הניתוח שינוע בין שעה לשעתיים וחצי.

ניתוח הרמת עפעפיים מבוצע בהרדמה חלקית ולעיתים יחד עם זריקת טשטוש. במהלך הניתוח מבצע המנתח חתכים זעירים באזורים סמויים בעפעף ובהתאם לתוצאות המבוקשות מסיר עודפי עור ושומן ובכך מותח את עור העפעפיים ומחזיר מראה מתוח וצעיר לעור.

לעיתים ישולב ניתוח להרמת עפעפיים עם טיפולים נוספים להשגת התוצאה המושלמת, טיפולים שניתו לשלב כוללים בין היתר טיפול בלייזר להעלמת כתמים וקמטוטים עדינים בעור, ניתוח הרמת גבות ומתיחת שריר באזור העיניים.

הליך ההחלמה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

בתום הניתוח תישארו להשגחה מספר שעות בחדר ההתאוששות, לאחריהן תשוחררו להמשך החלמה בביתכם. בזמן ההחלמה מומלץ ליהנות ממנוחה בבית ולא לשוב לפעילות השגרתית מיד.

כמו כן, מומלץ להניח רטיות קרות על האזור המנותח על מנת להקל על הכאב והנפיחות שמלווה לניתוח. בנוסף, תקבלו הנחיות מהמנתח אודות שימוש בטיפות עיניים שונות ונטילת תרופות אנטיביוטיות.

לאחר כשבוע יסיר הרופא את התפרים ותוכלו לחזור בהדרגה לפעילות השגרתית. את תוצאות הניתוח תוכלו לבחון במלואן בתום תהליך ההחלמה, לאחר מספר שבועות. אולם מיד לאחר הניתוח תחושו בהקלה משמעותית בפתיחת העין ותראו שינוי ניכר באזור סביב העין.

סיכונים ותופעות לוואי מתיחת עפעפיים

במהלך ההחלמה צפויות להופיע תופעות לוואי שונות כגון נפיחות, שטפי דם ודימומים קלים, תופעות אלו עתידות להעלם במהרה.

אולם כלכל ניתוח פלסטי קיימים גם סיכונים שמלווים לניתוח הרמת עפעפיים, סיכונים אלו כוללים בין היתר:

  • קושי בסגירת העין
  • בעיות ראיה
  • פגיעה בבלוטת הדמעות
  • זיהומים
  • דלקות ובמקרים נדירים קיים סיכון לפגיעה בעין.

בכל מקרה של תופעות לוואי מדאיגות יש לפנות מיד לרופא המנתח ולקבל את חוות דעתו בנוגע להתמודדות עם התופעות השונות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן