ניתוח להסרת עודפי שומן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוח להסרת עודפי שומן

ניתוח להסרת עודפי שומןבשנים האחרונות, הודות להתגברות התודעה על תזונה בריאה ואכילה מאוזנת ישנו גל חדש של חיים בריאים וטובים יותר.

יותר ויותר אנשים מודעים לכך שככל שאדם יעשה פעילות גופנית על בסיס יומי וקבוע ויאכל מזון בריא ומאוזן, כך קטן הסיכוי שיסבול ממשקל עודף ומהסכנות הכרוכות בזה.

הפתרון לבעיית עודפי העור פשוט למדי, ניתן להסיר אותם באמצעות ניתוח להסרת עודפי העור, המשלב גם במקביל מתיחת העור.

מה השתנה בתפיסה שלנו?

החברה הבינה ששומן עודף מזיק הן אסתטית והן בריאותית. שומן יתר בגוף האדם מהווה פצצת זמן וגורם סיכון גבוה לפתח המון מחלות, הפרעות ובעיות רפואיות בהווה ובעתיד.

השמנת יתר עלולה לגרום למחלות כגון: טרשת עורקים, יתר לחץ דם, מחלות לב בכלל והתקפי לב בפרט, שבץ מוחי, סוכרת, סרטן, הפרעות בנשימה, הפרעות בשינה, יתר כולסטרול ושומנים בדם ועוד.

רבים מאלו שהצליחו להשיל קילוגרמים ממשקל גופם הן בעזרת דיאטה והן בעזרת שאיבת שומן, עומדים בפני בעיה חדשה – עודפי העור המרובים אשר נותרו על גופם. עודפי העור לאחר ירידה משמעותית במשקל הגוף אינם רק בעיה אסתטית אלא גם בעיה רפואית. הם עלולים לגרום לבעיות בהליכה,ישיבה, עמידה, זיהומים ,דלקות ואי נוחות כללית.

מהו ניתוח להסרת עודפי עור?

ניתוח להסרת עודפי עור מיועד לכל אותם אנשים אשר מעונינים להסיר את עודפי העור המרובים אשר נותרו על הזרועות, בטן, ירכיים, ישבן וכדומה, לאחר ירידה משמעותית במשקל גופם.

הניתוח מבוצע תחת הרדמה מלאה בבית חולים, על ידי רופא פלסטיקאי מומחה, מנוסה ומורשה מטעם משרד הבריאות. מומלץ לערוך סקר שוק לפני בחירת המנתח ומיקום הניתוח ואף מומלץ להתייעץ עם אנשים שעברו ניתוח מסוג זה בעבר.

מהלך הניתוח

לפני הניתוח, יצטרך המטופל לעבור מספר בדיקות פיזיות ובדיקות דם, בכדי לראות שאכן מצבו הבריאותי תקין והוא יכול לעבור ניתוח מסוג זה בבטחה. אנשים הסובלים ממחלות כרוניות, כגון: סוכרת, מחלות לב, סרטן וכדומה. יצטרכו להתייעץ עם הרופא המטפל ובמרבית המקרים, לא יוכלו לעבור ניתוח מסוג זה.

במהלך הניתוח מסיר המנתח את עודפי העור מגוף המטופל, ובהתאם לצורך, שואב את עודפי השומן שנותרו ומותח את העור בהתאם לממדים החדשים, לאחר מכן, נתפר האזור והאדם עובר לחדר התאוששות.

ניתוח מסוג זה יכול להתבצע בשלבים או בפעם אחת האורכת כ- 12 שעות. לאחר הניתוח יצטרך המטופל לשהות בבית החולים כיממה ובמקרים בהם הוא חש בטוב ואין סיבוכים ישוחרר לביתו עם הנחיות מפורטות מהרופא.

כמספר ימים עד שבועות מיום הניתוח, מומלץ לא לעסוק בפעילות ספורטיבית או בכל פעילות הדורשת מאמץ. ניתן לחזור לעבודה או ללימודים כבר לאחר מספר ימים. במקרים של הסרת עודפי עור ומתיחת ירכיים, יהיה צורך ללכת עם תחבושות אלסטיות מספר ימים.

מהן תופעות הלוואי?

בכל ניתוח עלולים להיות סיבוכים, סיכונים ותופעות לוואי, בעיקר בניתוחים המתבצעים תחת הרדמה מלאה. ההתאוששות מההרדמה המלאה עלולה להיות לא נעימה והאדם עלול לסבול משינויים בדופק, בלחץ הדם, בטמפרטורת הגוף, מערכת הלב והנשימה
.
בנוסף לאחר מספר שעות או ימים, אזור הניתוח עלול להיות נפוח, רגיש ולגרום אי נוחות כללית לאדם, יתכנו גם כאבים או שטפי דם ודימומים מקומיים. על כל תופעת לוואי, יש לפנות בהקדם לרופא המנתח.

מרבית תופעות אלו יחלפו לאחר מספר ימים בשילוב עם תרופות משככות כאבים ואנטיביוטיקה במקרי הצורך של זיהומים ודלקות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: