אימון אישי לנשים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אימון אישי לנשים - העצמת נשים

אימון אישי לנשים - העצמת נשיםהתרבות בה אנו חיים, לא עודדה נשים לתבוע את המקום הראוי להן בעולם. נשים מתבססות על מסורות של חשיבה והתנהגות המגבילות אותן באופנים רבים .

אימון אישי לנשים מעניק לנשים כלים מעשיים ופסיכולוגיים ליצירת שינויים רדיקאליים בתפיסות עולם שפוגעות בהן, ויוצר תשתיות המאפשרת גיבוש ראיית עולם מעצימה , המאפשרת פריצות דרך חיוביות ומשמעותיות.

אם עד כה חיכו נשים שיציעו להן תפקידים טובים במקום העבודה, חיכו בסבלנות להעלאת המשכורות, שמו עצמן באופן אוטומאטי בעמדה נמוכה יותר מגברים בשטחי חיים רבים, הרי שכיום תודות לתהליכי אימון אישי, המגבירים את המודעות ומטווים דרך מעשית להתקדמות, הן מצליחות להחיש תהליכים וליצור לעצמן מעמד חדש חברתית ואישית.

אימון אישי להעצמת נשים מתייחס לכל אותן סוגיות המעסיקות בעיקר את עולמן של הנשים, כמו:

  • יצירת קריירה בעלת משמעות
  • הגשמת זוגיות מיטבית
  • השבחת תקשורת בינאישית בסביבת גברים
  • יצירת תנאים להורות רגועה ומתוך שליטה ועוד.

אימון אישי יכול להתקיים רק בנקודה בה המתאמנת החליטה לקחת על עצמה אחריות להתחיל בתהליך של צמיחה. המתאמנת עוברת תהליך של הסרת המיסוך מעל שלל שאיפותיה ורצונותיה, עד להשגת בהירות מקסימאלית , המאפשרת תכנון מערכת של פעולות מעשיות להגשמת המטרות והמאוויים.

אימון אישי לנשים

אימון אישי עוזר לנשים לגלות בכוחות עצמן את שפע הכוחות, התושייה והיכולות שקיימות בהן. נשים מגלות את כל החוזקות שלהן ויוצרות לעצמן משנה חדשה של התייחסות לעצמן ואל הסביבה בה הן חיות.
אימון אישי לנשים הוא אינו ייעוץ! הוא יאפשר לכן למצוא את היועצת שנמצאת בכן באופן טבעי ושעליה ניתן לסמוך!

להעצמה נשית דרך אימון אישי – לחצו כאן

באמצעות סדרות של שאלות, משחקי מוח, דמיון מודרך ושימוש בכלי אימון נוספים, מתחילות הנשים לסגל לעצמן אופני התנהגות חדשים וחיוביים הנטמעים בהן אט אט עד שהופכים לאוטימאטים וטבעיים .
במהלך הדרך לומדות הנשים לוותר על התנהגויות ומחשבות שאינן משרתות אותן עוד , ומנהלות את חייהן על פי ערכים חדשים והחלטות חדשות שנובעים מתוכן.  חייהן מתחילים להיות הרמוניים עם השקפת העולם שיצרו .

האימון האישי הוא תהליך שמח, המלווה אתכן בתחושות של מוטיבציה מוגברת, אופטימיות ויצירתיות.  כוחו והצלחתו נובעים משילוב של מודלים פסיכולוגיים , ומתיאוריות הלקוחות מעולם אימון הספורט והייעוץ הארגוני.

אופיו המעשי של האימון האישי, הופך את התהליך לקצר תווך, כאשר בכל פגישה יוצרת לעצמה האישה מטרה אחת שהיא ריאלית וברת -השגה, כך שהיא נמצאת בשליטה אמיתית בתהליך.
אימון אישי הוא אינו תהליך שיפוטי, והמאמן אינו רואה עצמו מעל למתאמן אלא כשווה לו.
סביבת עבודה בה הכוחות הפועלים שווים מעודדת את הכוח האמיתי לצאת ולשרת אותנו.

למי מתאים אימון אישי?

אימון מתאים לנשים ממוקדות רצון שהחליטו להתחייב לתהליך האימון. בעיות כמו חרדות עמוקות, או דיכאון קליני לא באמת יוכלו לקבל מענה הולם על-פי שיטת האימון. חשוב שתדענה כי אימון אישי מתחיל ממקום של כוח, עליכן להיות נחושות ובעלות אנרגיה לפעול. זה לא אומר שאתן מתחילות אימון ממצב של שמחה ואושר, אלא ממקום של  רצון מחודד!

תחילה תדמיינו תמונת עולם מיטבית אליה אתן שואפות. רק לאחר יצירת תמונה ברורה ניתן להתחיל ולחשוב כיצד להתחיל ולהגשים אותה.  מה שלא ניתן לראות, לא ניתן לרצות!

אימון אישי עוסק בעתיד ורק בעתיד. המטרה היא יצירת עתיד רצוי!  מה שהיה בעבר לא יכול לשרת אתכן עוד. הבחירה לעסוק בעתיד משחררת אתכן מהתבוססות בכאבים וניסיונות חיים כושלים ואתן מתחילות ממקום חדש ואפשרי!

אימון לנשים יכול להתבצע באופן פרטי או בקבוצה. הוא יכול להיות בעל אופי אישי או עסקי. בחירה בתהליך קבוצתי, או בתהליך של "אחד עם אחד" הוא עניין שיש לשקול . לכל אחת מהדרכים היתרונות שלה, ומומלץ כי תקראו מעט על ההבדלים הקיימים בכדי שתקבלו החלטה מושכלת בנתיב שהכי מתאים  לכן.

האימון מועבר כמובן על ידי מאמנת אישה בעלת ניסיון באימון נשים. מידע נוסף – אימון אישי לנשים והיתרונות של אימון המתמקד בנושא זה.

בהצלחה!

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: