ניתוחים פלסטיים בנרתיק

ניתוחים פלסטיים בנרתיק

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוחים פלסטיים בנרתיק

ניתוחים פלסטיים בנרתיקניתוח פלסטי בנרתיק הוא הליך שמטרתו להדק את הנרתיק שהפך להיות רפוי או משוחרר לאחר לידה או כתוצאה מהזדקנות. מספר מנתחים טוענים אף כי ההליך משפר את הרגישות.

עם זאת, עולם הרפואה חלוק בדיעותיו לגבי יתרון ספציפי זה ויש הטוענים כי לא קיים קשר בין מתיחת הנרתיק לבין הגברת ההנאה מהאקט המיני, וכי ריגוש מיני נובע מתודעה רגשית ולאו דווקא ממבנה הנרתיק.

ניתן לבצע את הניתוח בפות בלבד או על השפתיים הגדולות החיצוניות של הנרתיק. הליך נוסף הוא ניתוח להקטנת שפתי הנרתיק הפנימיות. הניתוח משנה את הגודל או הצורה של השפתיים, ובדרך כלל הופך אותן לקטנות יותר, או לשם טיפול בחוסר סימטריה ביניהן.

הגורמים לביצוע הניתוח

לאחרונה מבוצעים ניתוחים אלו לשם "התחדשות הנרתיק ועיצובו". מנתחים וגניקולוגים פלסטיקאים טוענים כי הליך זה הכרחי כמו ניתוחים קוסמטיים אחרים המבוצעים לשיפור היופי ושיפור ההערכה והביטחון העצמי.

המראה הטבעי של איברי מין נשיים משתנה מאישה לאישה ומתבטא במגוון נרחב של צורות אשר עשויות להיראת נכונות מבחינה אנטומית, אך אינם אסתטיים, ולמעשה, מנתחים פלסטיים טוענים כי מראה הנרתיק והפות של אישה נתון לשיקולה האישי, וכי אין כזה דבר "מראה נכון או לא נכון".

ניתוח שחזור לעומת ניתוח קוסמטי

על מנת להחליט על הבחירה הנכונה, חשוב להבין את ההבדל בין ניתוח שחזור וניתוח קוסמטי. ניתוח שחזור משפר את תפקוד החלק בגוף, בעוד שניתוח קוסמטי משנה את האסתטיקה של אנטומיית העצם. הוא מטפל בבעיות תפקודיות, כגון בריחת שתן.

במקור פותחו הניתוחים הפלסטיים בנרתיק כשיטת שחזור לטיפול במומים מולדים, כאשר הנרתיק היה פגום, קצר מידי או חבוי, והוא נועד לסייע לילדה לגדול ולשפר מצב בעייתי של הטלת שתן, לקבל וסת ולקיים יחסי מין. בשנים האחרונות מבוצעים ניתוחים אלו בטכנולוגיית לייזר והם מחליפים את ניתוח האזמל הקלאסי.

סוגי הניתוחים הפלסטיים

מעבר להקטנת שפתי הנרתיק או הצרתו, קיימים מספר ניתוחים פלסטיים המבוצעים לשם שיפור תפקוד הנרתיק.

שחזור קרום הבתולים – הרקמה הדקה בכניסה לנרתיק, בדרך כלל "נשברת" בפעם הראשונה בה אישה מקיימת יחסי מין. ניתוח זה מחקה את המצב המקורי של הבתולים, והוא מבוצע עקב אמונות דתיות חזקות המקיפות את חשיבות הבתולים בתרבויות מסוימות. ניתוח זה הוא השנוי ביותר במחלוקת בעולם הניתוחים הפלסטיים בנרתיק.

פעולת הדגדגן – ניתוח זה מסיר את הרקמה שבדרך כלל מכסה את הדגדגן, ובכך מוגברת הרגישות באזור וההנאה המינית משתפרת.

הגברת נקודת הג'י – חלק מהמומחים מאמינים כי הקיר הקדמי של הנרתיק משפיע על מידת הארוטיות של נקודת הג'י, אזור רגיש במיוחד לשם גירוי והשגת אורגזמה נשית. ההליך מבוצע לשם הגברת נקודת הג'י, וכרוך בהזרקת קולגן לקיר הקדמי של הנרתיק, אשר באופן תיאורטי מגדיל את ההנאה.

סיכוני ניתוחים פלסטיים בנרתיק

רופאים רבים עדיין סבורים כי יש לבצע את הניתוחים לשם טיפול בבעיות רפואיות בלבד.

הסיכונים בהליך זה כוללים:

  • זיהום
  • שינויים קבועים בתחושה
  • כאב מתמשך
  • הצטלקות

נשים השוקלות ניתוח זה צריכות להתייעץ בפתיחות עם הרופא לגבי תחושותיהן וחששותיהן לגבי איבר מינן, כמו גם לגבי ציפיותיהן מהניתוח וכל האפשרויות הלא ניתוחיות הקיימות.

תרגילי קיגל ממוקדים מסייעים לשיפור שרירים חלשים ורופפים בנרתיק, למשל, ומשפרים גם את העוררות המינית. ייעוץ מטפל בבעיות של הערכה עצמית מינית וביטחון עצמי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן