לייזר ביתי לטיפול בפטרת בציפורניים – Cure-ex

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מי שאיננו סובל מפטרת בציפורניים יתקשה להבין עד כמה תופעה זו בלתי נעימה. אמנם הפטרת איננה מלווה בדרך כלל בכאבים קשים במיוחד, אבל מדובר במטרד אסתטי רציני ביותר ובלתי נעים בעליל. יותר מכך, זו גם בעיה שלא כדאי להתעלם ממנה, ולא רק בגלל הבושה או חוסר היכולת לנעול סנדלים או כפכפים או לבלות בים בחופשיות.

פטרת הציפורניים זו מחלה לכל דבר, זו מחלה מדבקת שיכולה בקלות לעבור מאצבע אחת לאצבע שניה ומאדם אחד לאדם שני. אך מכיוון שטיפול תרופתי עשוי להיות גם ממושך מאוד וגם בעל תופעות לוואי מאוד קשות (לרבות השפעות על מצב הרוח, על הראיה, על הכבד), ומפני שלנדוד בין מכוני הלייזר זה לא תמיד נוח וגם מאוד מאוד יקר, פותח באופן טבעי פתרון אחר. הפיתוח שהוא המילה האחרונה נקרא בשם Cure-ex. זהו טיפול לייזר ביתי, יעיל מאוד, אפקטיבי מאוד וכדאי לדעת שהוא באישור משרד הבריאות.

לא כדאי להמשיך ולסבול

קל להתייחס את פטרת הציפורניים כאל בעיה אסתטית בלבד. יש גם כאלה שפשוט למדו לחיות איתה, משום שהם סבורים שאין דרך יעילה להבריא וכי הפטרת תמיד חוזרת. אך לפי העדויות ולפי המחקרים, טיפול בלייזר מוכיח את עצמו וכאשר הוא קיים גם בגרסה ביתית, במחיר נגיש, אפשר להפסיק ולסבול.

פטרת הציפורניים מהווה זיהום שפוגע בשלמות הציפורן. החזות של הציפורן נגועה איננה אסתטית, הציפורן מתעוותת, משנה את צבעה ולפעמים הפטרת מתפשטת, חודרת גם מתחת לציפורן ומגיעה לתוך העור. הפטרת, יש לדעת, למעשה ניזונה מן העור ומן הציפורן – ככל שהציפורן נפגעת, כך הפטרייה גדלה ומתחזקת, ועצם הימצאותה של הפטרת מונעת החלמה.

ללא טיפול, זו לא בעיה שחולפת מעצמה. כאשר משחות לא מראות יעילות ותרופות מביאות לתופעות לוואי, מכשיר הלייזר לטיפול בייתי מהווה בחירה טבעית, הגיונית אבל הכי חשוב – בחירה שעובדת.

כיצד Cure-ex פועל?

מכשיר Cure-ex הינו פרי פיתוח ישראלי, שקיבל אישור ממשרד הבריאות וגם פועל על פי תקן אירופאי מוביל. המכשיר נרשם לקבלת אישור ה-FDA ובפיתוחו לקחו חלק מיטב המדענים והרופאים. כדי להשתמש במכשיר יש להלביש אותו על גבי האצבע הנגועה ולהפעיל. המכשיר יודע להפיק גם קרן לייזר בפולסים מדודים וגם קרני אור כחול, שתורמים לריפוי ולהחלמה.

מה בעצם קורה באזור הנגוע בפטרת? הלייזר נועד לפעול באופן ממוקד על הפטרת. העוצמה נבחרה כך שניתן יהיה לחדור לתוך הציפורן, אך מבלי לגרום לאיזה שהוא נזק לגוף המטופל. הלייזר מגיע עד לעומק שבו הפטרייה משתמשת בציפורן או בעור כבית גידול. השילוב בין לייזר לבין אור כחול מצליח לעשות כמה דברים במקביל. קודם כל, הוא גורם להרס הפטרייה, הוא מעודד תהליכי ריפוי והתחדשות בנוסף, הוא גם מונע את חזרת הפטרת וגם מונע הדבקה של ציפורניים סמוכות.

קל כל כך לטפל בבית

השימוש במכשיר Cure-ex פשוט ביותר. הוא תוכנן כך שלא יהיה צורך בליווי של טכנאי או רופא וכל מה שצריך זה למקום בתוכו את האצבע ולהפעיל, על פי ההוראות המסופקות. כאשר הטיפול זמין בבית, וניתן לעבור אותו תוך כדי האזנה למוזיקה, צפייה בטלוויזיה או כל עיסוק אחר, זה ממש פשוט וקל.

כמה דקות ביום וכבר בתוך ארבעה שבועות ניתן להבחין בשינוי. לא צריך להתרוצץ בין מכוני לייזר יקרים למיניהם וכאשר הטיפול נעשה באופן רציף, יום יום, התוצאות לא מאחרות לבוא. ההשפעה מהירה ומתמשכת ולמעשה קל לטפל עד לריפוי המוחלט.

לרכישת cure x

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן