לחצני מצוקה לנשים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

לחצני מצוקה לנשים

לחצני מצוקה לנשיםבשל ההבדלים באורח החיים וההבדלים בגיל התמותה הממוצע, נשים רבות מתמודדות עם מות בני זוגן ונותרות לחיות בגפן.

לחצן מצוקה הינו פתרון מצוין עבור מי שמעונינת לשמור על אורח חיים עצמאי ולהמשיך להתגורר בגפה בביתה אך יחד עם זאת זקוקה לתחושת בטחון במידה ויאונה לה משהו, תהיה לה דרך להזעיק עזרה.

לחצני מצוקה מתאימים לנשים קשישות, חולות או מוגבלות ועונים על צרכי הזעקת העזרה בעת הצורך.
השירותים שמציעים מוקדי המצוקה כוללים הזמנת משטרה, מכבי אש, אמבולנס או הזעקת רופא. השירות של חברות אלה מבטיח ביטחון בכל עת.

אילו שירותים ניתן להזעיק?

לחצן המצוקה יכול להיות מחובר למגוון מוקדים בהתאם לבחירה: מוקד חברת ביטחון, מוקד כללי או מוקד שירותי רפואה.
תפקידו של מוקד חברת ביטחון הוא להעניק סיוע במקרה של פריצה או חדירת זר לבית.
תפקידו של מוקד כללי הוא להעניק עזרה ראשונה במקרים כגון פריצה, שריפה, פגיעה וכו'.
תפקידו של מוקד רפואי הוא להעניק שירותי רפואה באמצעות רופאים ואחיות היושבים במוקד.

במוקד שירותי הרפואה ניתן למצוא שירותים כגון ביקורי רופאים, הזעקת אמבולנס, מעקב א.ק.ג לחולי לב וכן מענה מיידי במקרה של מאורעות בריאותיים שונים כגון התקפת לב.
בעת בחירת חברה של לחצני מצוקה או מוקד רפואה על האישה או בני משפחתה להגדיר היטב את הצרכים  שלה ולהתאים אליהם את אופי השירות שמעניקה החברה.

כיום מגוון השירותים שמציעים מוקדי המצוקה כוללים עזרה מיידית בעת חירום, אך גם שירותים ומוקדי ייעוץ בנושאים כגון: רפואת נשים, טיפולי שיניים, סיוע פסיכולוגי, מידע תרופתי ועוד.
ישנם מוקדים המעניקים, שירותי פריצת מנעולים, התקנת מנורות, שירותי אינסטלציה ועוד. שירותים אלה יכולים להיות רלוונטיים במיוחד לנשים קשישות או חולות המתגוררות בגפן.

מה כולל שירות לחצני המצוקה?

שירות לחצני מצוקה כולל מכשיר קריאה אשר מחובר לקו הטלפון ומופעל על ידי לחצן אל חוטי אשר עמיד במים. הדבר מאפשר קריאת עזרה ויצירת קשר עם המוקד 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

במקרה של מצוקה כלשהי: נפילה, מחלה, איום על ידי פורץ כל מה שנשאר לעשות הוא ללחוץ על הלחצן ותוך מספר רגעים מתאפשרת תקשורת עם המוקד. ישנם לחצנים מתקדמים במיוחד המכילים מיקרופון רגיש אשר משדר את המתרחש בסביבתה של האישה בין אם זה בחדרה, בחדר האמבטיה, במטבח או בסלון.

במקרה הצורך מזעיק המוקד את העזרה הרלוונטית. מכשירים אחרים מזעיקים עזרה מהמוקד אשר מתקשר אל האישה לביתה, במקרה שהאישה אינה עונה לטלפון, מזעיקה החברה ניידת חירום מטעמה אשר נוסעת לבדוק לשלומה.

לחצן המצוקה יכול להציל חיים בעת הצורך, אך בחיי היומיום הוא נותן ביטחון לאישה עצמה וכן לבני משפחתה. לחצן המצוקה דואג לכך שבעת הצורך יהיה מי שידאג ויסייע.

התקנת לחצן המצוקה כוללת דמי התקנה חד פעמיים ואילו שירותי המוקד דורשים תשלום חודשי של דמי מנוי. במקרה של אישה קשישה הזכאית לגמלת סיעוד של המוסד לביטוח לאומי, ניתן להמיר חלק משעות הסיעוד למנוי של לחצן מצוקה.

נשים חולות לב

לחצני מצוקה רלוונטיים במיוחד לנשים אשר לקו בעבר או נמצאות בסכנה ללקות באירוע לב כלשהו. כ-30% מהלוקות בליבן נפטרות מכיוון שלא הזעיקו עזרה וקיבלו טיפול בזמן. מוקד מצוקה לנשים חולות לב יאפשר הזעקת עזרה מיידית, הגעה בזמן לבית החולים ומתן טיפול ראשוני. הזעקת עזרה בזמן עשויה להיות מצילת חיים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: