טיפול בלה קונטור

טיפול בלה קונטור

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפול בלה קונטור

טיפול בלה קונטוראנשים, ובעיקר נשים, המבקשות להדק ולהצר את היקפיהן, נהנות משיטת בלה קונטור. זהו הליך חדש, שאושר על ידי ה-FDA, ומספק תוצאות מדהימות.

הטיפול הוא טבעי, אינו כרוך בניתוח, ואינו מלווה בכאבים או תופעות לוואי ידועות. בנוסף לחיטוב הגוף, ההליך עובד אף על מנת להחליק את השומנים המיותרים ולשפר את איכות העור.

הטכנולוגיה הייחודית של בלה קונטור מגרה את תאי השומן, מגבירה את חדירותם ומאפשרת לשומן להשתחרר באופן טבעי כחלק מתהליך חילוף החומרים הפיסיולוגי של הגוף.

השומן המשוחרר נספג ברקמות שמסביב, חודר לזרם הדם אל הכבד, והופך להיות זמין לשימוש הגוף באופן מיידי כאנרגיה. תאי השומן אינם נפגעים ומאפשרים טיפול טבעי ובטוח לחלוטין, המשפר את מראה העור.

מהו הטיפול?

שיטת בלה קונטור מבוססת על שלוש טכנולוגיות חדשניות:

אולטרסאונד תהודה – הטיפול יוצר אפקט רטט אשר גורם לשחרור שומנים וטריגליצרידים שאינם רצויים מתאי שומן.

טיפול עומק – הטיפול מסייע לשומנים להשתחרר מהתאים מבלי "לשבור" את קרום התא, באמצעות הגברת חדירות התא. שדות זרם חשמליים מגדילים את חדירות התא, ובכך מאפשרים אף הפחתת שומנים וטריגליצרידים מתאי שומן, תוך מתן אפשרות לגוף להמירם לאנרגיה.

טיפול שאיבה – הטיפול מגביר את זרימת הדם באזור המטופל, ובכך מעודד העברת שומנים וטריגליצרידים לתוך זרם הדם. משם הם מועברים אל הכבד, והופכים לזמינים לשימוש כאנרגיה.

השומנים והטריגליצרידים שטופלו, זמינים לשימוש כאנרגיה במשך יומיים לאחר הטיפול. לכן, מומלץ למטופלות להיות מודעות לפעילות גופנית בתקופה זו, לשם השגת תוצאות אופטימאליות. ההליך מבוסס על סדרת שמונה עד עשרה טיפולים במרווח של לפחות יומיים בין הטיפולים. כל מטופלת מגיבה באופן שונה לבלה קונטור, ולכן הטיפולים מותאמים אישית להשגת מטרות אסתטיות של כל מטופלת.

כל מפגש טיפול נמשך חמישים דקות, וכולל ארבעים דקות אולטרסאונד, וטיפול עומק ושאיבה במשך עשר דקות. המטופלות חוות תחושה חמה בדומה לעיסוי, בהליך נטול כאבים. בדרך כלל, ניתן להבחין בתוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון, והן משתנות ממטופלת למטופלת.

מטרת הטיפול

טיפול בלה קונטור לבדו אינו פועל כתכנית לירידה במשקל. הוא מסייע להשגת תוצאות גוף כלליות טובות יותר, כאשר הוא משולב עם תזונה נכונה ופעילות גופנית. ההליך מיועד לכל אדם המבקש להפחית שומנים, להדק את העור, להפחית את הצלוליטיס ולשפר את המראה הכללי של העור בגילאים מבוגרים.

הוא מתאים לכל המינים, המשקלים והמוצאים האתניים. אלא שהתנאי ההכרחי לבצע את הטיפול הוא בריאות טובה. לאחר הטיפול יש להקפיד על פעילות גופנית על מנת לסייע לשומנים ולטריגליצרידים להפוך לאנרגיה ולאפשר תוצאות אופטימאליות של הטיפול.

במצבים רפואיים מסוימים לא ניתן לבצע את הטיפול, שכן הם משפיעים על התוצאה הסופית, ולכן יש ליידע את המטפל לגבי כל מצב רפואי, בהווה או בעבר, על מנת לשקול את המשך הטיפול. אם הטיפול נמצא כמתאים, הוא מוביל להצרת ההיקפים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן