הפחתת תסמיני תסמונת השחלות הפוליציסטיות עם תה נענע

תה עם נענע לתסמונת השחלות הפוליציסטיות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תה עם נענע לתסמונת השחלות הפוליציסטיות

תה עם נענע לתסמונת השחלות הפוליציסטיותשתיית תה, ואפילו טקסי תה של אחר הצהריים, מהווים במשך מאות שנים סמל לרגיעה, הנאה, ואפילו טיפול במצבים בריאותיים. נשים רבות מוצאות ששתיית תה מהווה חלק מטיפול עצמי המסייע להתמודדות עם תסמונת השחלות הפוליציסטיות, והן מקפידות על שתיית התה כמרכיב חשוב בתזונה לטיפול בתסמונת זו.

מומחי תזונה מסבירים שהמרכיבים בתה, בין אם הוא ירוק שחור או לבן, מכילים את הצמח camellia sinensis, וכל צמח ממשפחת צמחים זו זמין במספר סוגים. בנוסף למגוון הפרטני, הסביבה, מזג האוויר, וכמובן שתיית התה על צורותיו השונות, משפיעים על תסמונת השחלות הפוליציסטיות.

יתרונות עלי תה טריים

עלה תה הם ניצנים צעירים המכילים את רוב נוגדי החמצון. ככל שהעלים נשארים על השיח, היתרונות הבריאותיים שלו יורדים. תה המיוצר בשיטות מסחריות, מחליף בין העלים הישנים והחדשים, כמו גם זרדי הצמח.

בעיה נוספת עם תה המיוצר באופן מסחרי היא ששקיות תה מולבנות עם כלור אשר עלול לפגוע ברכיבים הבריאותיים של התה. הכלור תורם אף לחיי מדף קצרים יותר של התה, והוא מחזיק מעמד כחצי שנה. אם מאחסנים כראוי עלי תה טריים, הם יכולים להחזיק מעמד עד שנה וחצי.

תה הוא מקור נפלא של נוגדי חמצון

תה נחשב לאחד המקורות הגדולים ביותר של פלבנואידים בתזונה. פלבנואידים מכילים כשלושים תרכובות פוליפנוליות, הנלמדות בהרחבה במחקרים מבחינת היתרונות שהם תורמים לתה. פלבנואידים מכילים מולקולות נוגדי חמצון, ונמצאים בכל תה צמחים. המרכיב העיקרי בתה הוא EGCG, נוגד חמצון רב עוצמה יעיל לטיפול בתסמונת השחלות הפוליציסטיות.

מאפייני נוגדי החמצון בתה מסייעים לתאים לשכפל את ה-DNA שלהם במדויק, באמצעות שילוב עם רדיקלים חופשיים, ולאחר מכן מנטרלים אותם. מומלץ שלא לצרוך נוגדי חמצון בבקבוק, שכן רוב סוגי התה הנמצאים בבקבוקי פלסטיק, מכילים פחות נוגדי חמצון פוליפנולים מאשר זנים טריים.

חליטות צמחים מסייעות להפחתת טסטוסטרון – תה צמחים, או ליתר דיוק "חליטות" טריות של תה, משמשות כטיפול טבעי לתסמונת השחלות הפוליציסטיות. מחקרים הראו שחליטות שוש יכולות אף להפחית טסטוסטרון בסכום, בשל חסימת הידרוקססטרואיד 17.

השפעות תה עם נענע על תסמונת השחלות הפוליציסטיות

תה עם נענע נחשב כבחירה מצוינת במיוחד לנשים עם תסמונת זו. הוא מסייע בהקלת תסמיני נשירת שיער, מתח ואקנה. תה עם נענע באיכות טובה, מעלים טריים, מאפשר השגת יתרונות בריאותיים מעולים. חשוב ביותר לזכור, כמבשלים תה, לחלוט רק את מה שניתן למזוג לכוס או לסיר. מניחים לעלי התה לשהות במים הרותחים, ואז יוצקים את משקה העלים לכוס או לסיר.

מנהג זה מאפשר להשרות מחדש את העלים עם מים חמים יותר, שוב ושוב. בישול תה באופן זה מונע את שריפת עלי התה הירוק, ומונע טעם מריר מהתה השחור, המגיע מהטאנינים בתה. טקס תה מרגיע, הנמשך חמש דקות ביום, ונלגם לאט, משפיע באופן מדהים על תסמיני תסמונת השחלות הפוליציסטיות, ונחשב כחלק מהותי מהטיפול במחלה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן