שבב מיוחד למניעת היריון

שבב מיוחד למניעת היריון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

שבב מיוחד למניעת היריון

שבב מיוחד למניעת היריוןאמצעי המניעה הנשי הנפוץ ביותר כיום הוא כמובן הגלולה למניעת היריון.

למרות שמדובר על אמצעי מניעה יעיל ביותר, הרי שאחד החסרונות המרכזיים שלו הוא שעל מנת ליהנות מהיתרונות של הגלולה צריך לזכור ליטול אותה מדי יום בשעה קבועה ואילו במקרים בהם המטופלת שוכחת לקחת גלולה או שתי גלולות ברציפות, יעילות הגלולות מופחתת.

עבור כל אותן נשים שמפחדות מהיום שבו ישכחו לקחת גלולה ושמרגישות כי הצורך ליטול מדי יום גלולה באופן קבוע מהווה נטל, אנחנו שמחים לבשר כי ישנו סיכוי לא רע שבקרוב הנטילה היומית של הגלולות למניעת היריון ככל הנראה תהפוך לחלק מההיסטוריה הודות לפיתוח חדש שנקרא "השבב למניעת היריון".

היסטוריה בהתהוות

חברת Microchips האמריקאית הודיעה לאחרונה כי פיתחה שבב מיוחד שניתן להחדיר מתחת לעור, שיגרום לגלולות למניעת היריון להיראות פרימיטיביות ומיושנות. השבב המיוחד הוא שבב זעיר שממדיו שבעה על עשרים מ"מ בלבד.

בתוך השבב קיימים תאי אחסון למרכיבים הפעילים שניתן כיום למצוא בגלולות למניעת היריון ובגלולה של היום שאחרי. בתוך השבב מותקנת סוללה שמאפשרת מדי יום לשחרר שלושים מ"ג מהחומרים הפעילים למחזור הדם של האישה בשעה קבועה.

מה הם היתרונות של השבב?

היתרון המרכזי של השבב הוא שהשתלה שלו בגוף מייתרת את הצורך לשאת את הגלולות בארנק וכמובן שגם מייתרת את הצורך לזכור ליטול מדי יום גלולה. בנוסף לכך, השבב מסוגל לספק שקט נפשי למשך של 16 שנים.

יתרון נוסף הוא שניתן לכבות את השבב מבלי להוציא אותו כך שגם במידה והאישה מעוניינת להיכנס להיריון, היא לא צריכה להסיר את השבב אלא פשוט לכבות אותו. כמו כן, ניתן לתכנת את השבב להפריש את החומרים בשעות מסוימות לפי רצון האישה.

אם לא די בכך, הרי שלפי החברה ניתן להכניס לשבב חומרים פעילים נוספים. כך למשל לאחרונה פרסמה החברה ממצאים מעודדים שעלו ממחקר שביצעה שבו הצליחו להשתמש בשבב על מנת לתת לחולי אוסטאופורוזיס תרופות באופן זה במשך חודש.

מה הם החסרונות של השבב?

החיסרון המרכזי של השבב הוא כמובן שהשבב עדיין לא ניתן לרכישה או להשתלה. נראה שיעברו עוד מספר שנים עד אשר השבב יעבור את כל האישורים הדרושים ואת כל המבחנים שיאפשרו לו להיות משווק לציבור הרחב.

בנוסף לכך, כמו כל מוצר חדש, ייתכן כי גם לשימוש בשבב המסעיר את דמיונם של חוקרים ואנשי רפואה בכל רחבי העולם, קיימות תופעות לוואי מסוימות או שקיימים לשימוש בו סיכונים מסוימים שעדיין אינם ידועים.

חשוב לציין כי גם כאשר החלו לשווק בארצות הברית את הגלולות למניעת היריון שחוללו מהפכה של ממש, מינוני החומרים הפעילים היו גבוהים מדי מה שהוביל למגוון רחב של תופעות לוואי. בכל מקרה, מדובר על צעד ענק קדימה במסלול שבסופו הטכנולוגיה תהפוך לחלק בלתי נפרד מהגוף שלנו. שווה להתעדכן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן