קוסמטיקה טבעית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בשנים האחרונות ישנה נטייה לחזרה אל הטבע. אנו למדים מטעויות העבר, ומנסים לחזור אל המקורות ואל חומרי הגלם הטבעיים, שלמעשה, מטיבים איתנו הרבה יותר. כחלק מגל זה, התרחב תחום הקוסמטיקה הטבעית, אשר פועל במקביל לחברות הקוסמטיקה הענקיות ומציע מגוון מוצרים להזנת עור הפנים והגוף.

קוסמטיקה טבעית מבוססת על מרכיבים טבעיים, כמו ויטמינים ומינרלים אשר מגיעים מפירות, ירקות, צמחים, דבש וחלב. הנחת היסוד כאשר מדובר במוצרי קוסמטיקה טבעית, הינה, כי כל חומר אשר אנו מורחים על גופנו, נספג אל תוך התאים ובעל השפעה מכרעת גם על אברי הגוף הפנימיים.

חברות קוסמטיקה, גם אלו היוקרתיות ביותר, משתמשות לעיתים רבות בחומרים כימיים, בעלי השפעה גדולה גם על העור וגם על החלקים הפנימיים של הגוף ואף עלולים לגרום לגירויים או לאלרגיה.

מוצרי קוסמטיקה טבעית, מכילים מרכיבים טבעיים בלבד, ועל כן, השפעתם בטוחה במאות האחוזים, ללא חשש לתופעות לוואי, וללא החדרה של כימיקלים מסוכנים אל תוך הגוף.

מרכיבי הקוסמטיקה הטבעית

מגוון מרכיבי הקוסמטיקה הטבעית מגיעים אלינו ממקורות של החי והצומח. המרכיבים הטבעיים הללו מסייעים לנו להגן על עורנו ולהעשיר אותו בויטמינים, מינרלים, שמנים ונוגדי חמצון. מוצרי הקוסמטיקה הטבעית אינם מכילים תמציות של ריח, ריחן הנעים מגיע ממקורות טבעיים בלבד.

 • שמן נרולי – מחייה את תאי העור ומגן עליו מפני קמטים.
 • שמן רוז היפ – שמן בעל תכונות של ריפוי, אשר מזין את העור ומטפל בו.
 • שמן מקדמיה – מכיל נוגדי חמצון טבעיים.
 • שמן אובל יפיחה – שמן עשיר בויטמינים ומינרלים אשר גורם לעור להיות גמיש יותר ורך למשעי.
 • שמן לוז – בעל חומצות שומן המרככות ומזינות את העור.
 • שמן קלנדולה – משקם עור יבש ועור בוגר, מזין ומטפח.
 • רימונים – מכילים נוגדי חמצון טבעיים.
 • ויטמין E – מטפח ומזין את העור ובעל יכולת סינון טבעית לקרני השמש.
 • ויטמין C – מחזק את תאי העור, שומר על גמישות העור ומונע רדיקאלים חופשיים.
 • שמנים ארומאטיים – שמנים אשר מקורם בפרחים ומכילים ויטמינים ומינרלים חיוניים לעור.
 • חמאת שיאה – משקמת ומגמישה את העור, מתאימה לבעלות קמטים.
 • אצות ים – עשירים במינרלים ולחות.

יתרונות הקוסמטיקה הטבעית

המרכיבים של מוצרי טיפוח טבעיים מגיעים אלינו מחומרים אשר נמצאים בטבע, בעלי תכונות ריפוי ואשר מזינים ושומרים על עורנו. במוצרים קוסמטיים קונבנציונאליים, אותם ניתן למצוא על כל מדפי הפארמים, ישנם חומרים אשר מזיקים לנו, כמו שומן חיות אשר מקורו בפגרים, צבעים מלאכותיים העלולים לגרום לאלרגיות, חומרי ריח ואפילו נפט. תוצרי הנפט ידועים כחומרים מסרטנים, ולצערנו, ניתן למצוא אותם אפילו במשחות לתינוקות.

זיהוי מוצרי קוסמטיקה טבעית

על מנת לזהות מוצרי קוסמטיקה טבעית אין צורך להיות דוקטורים לכימיה. למעשה, בדיקה של מרכיבי הקרם על האריזה תעשה בשבילנו את העבודה בקלות. אם על תווית הקרם מופיע Fragrance סימן שמדובר בתרכובת של חומרים כימיים למטרת יצירת ריח, או אז, בוודאי שהמוצר אינו טבעי.

הריחו את הקרם ובדקו, האם נדמה לכם כי מקור הריח הוא בצמחים, או שמה יש ריח חזק ובעל לוואי סינטטי. צבע הקרם הינו בסיס נוסף לזיהוי של מוצרי קוסמטיקה טבעית. קרמים בעלי צבעים חזקים הם אינם מוצרים טבעיים.

מגוון מוצרי קוסמטיקה טבעית

כיום, ישנו מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה טבעית ממספר רחב של חברות אשר מתמחות בתחום מוצרי קוסמטיים טבעיים. לרוב, מדובר בחברות קטנות ולא ממוסחרות, אשר מציעות קרמים ומוצרי טיפוח ייחודים.

בין המוצרים ניתן למצוא מוצרי טיפוח והזנה לתינוקות, קרמים לעור הפנים ולעור הגוף, מסכות הזנה, תחליבי ניקוי העור, סבונים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: