ניתוח פלסטי להרמת חזה

ניתוח פלסטי להרמת חזה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוח פלסטי להרמת חזה

ניתוח פלסטי להרמת חזהניתוח פלסטי להרמת חזה מתבצע כאשר החזה נפול ומאבד את גמישותו, והניתוח ממקם מחדש את הפטמה במקום גבוה יתר על החזה.

הליך זה מבוצע בדרך כלל על בסיס אשפוז, כלומר, ללא לינת לילה, אך הוא אורך כשלוש שעות ומבוצע בדרך כלל בהרדמה כללית. לפני הניתוח, המנתח מתאר את האפשרויות העומדות בפני האישה ומסביר לה את ההליך בפירוט.

מבחינה רפואית, הניתוח יכול להתבצע בכל גיל לאחר שהשדיים סיימו להתפתח ובדרך כלל הוא מבוצע לפני או אחרי ההיריון, ואינו מפריע לפעולת ההנקה. במקרים אחרים מבוצע הניתוח לאחר הסרת שתלים מהחזה.

הכנה לניתוח

הצעד הראשון הוא להתייעץ עם מנתח פלסטי, ולפרט בפניו את המטרות המבוקשות מההליך. המנתח בודק את בריאות האישה ומתאר בפניה את האפשרויות, כמו גם מסביר לה את ההליך בפירוט תוך ציון הסיכונים ותקופת ההתאוששות.

סיבוכים לאחר ניתוח להרמת שדיים הם נדירים יחסית, ושלושת הסיבוכים העיקריים הם דימם, זיהום וצלקות. המנתח ייתן לאישה הוראות הכנה שיפחיתו את הסיכון לסיבוכים, ויכללו פעולות כגון הימנעות מעישון, על מנת שלא לגרום לסבירות גבוהה יותר של דימום בשילוב של ניקוטין עם חומרי ההרדמה, ונטילת אנטיביוטיקה במידת הצורך.

האישה מתכננת אף את תקופת ההחלמה, בה עליה להימנע מהרמת משאות כבדים לפחות במשך חודש עד חודש וחצי לאחר ניתוח הרמת החזה. אם יש לה ילדים קטנים, יתכן שהיא תזדקק לעזרה.

אופן הניתוח

הניתוח מתבצע בבית חולים, במרכז ניתוח של מרפאות חוץ, או בקליניקה הפרטית של הרופא. האישה נפגשת עם הרופא המרדים, הרופא המנתח והצוות המטפל לפני ההליך. המנתח מסמן את המיקום החדש של הפטמה, ולאחר מכן האישה מובאת לחדר הניתוח בו היא מקבלת חומר להרדמה כללית. לאחר שמתרחשת הרדמה מלאה, העור המיותר מוסר ורקמת החזה מורמת למיקום החדש.

תהליך ההתאוששות

המנתח יסיר את התחבושות במהלך ביקור המעקב המתבצע כיומיים לאחר ניתוח הרמת החזה, ויבדוק את מצב הפטמה וזרימת הדם. לאחר הניתוח, על האישה לנוח למספר ימים, והרופא ימליץ לה ללבוש חזייה מיוחדת למשך שבוע ימים על מנת לספק לחזה את התמיכה הנחוצה במהלך ההתאוששות. יתכן שיהיה צורך במשככי כאבים.

לאחר שלושה שבועות, המנח יסיר את כל התפרים, וגודל השד וצורתו ימשיכו להשתפר ככל שחולף הזמן. יתכן שיורגשו הבדלים קלים בסימטריה בין שני השדיים. אם זה המצב, המנתח הפלסטי יבצע הליך ריטוש קטן על מנת לשנות את מיקום הפטמה בהתאם לצורך. התאמות קלות אלו יכולות להתבצע בשלב מאוחר יותר.

במהלך תקופת ההתאוששות, חשוב מאוד להגביל את הפעילות על פי הנחיות המנתח ולדווח מייד על כל תופעות לוואי או בעיות המתעוררות. עם הזמן, וללא קשר לתופעות אי סימטריה לאחר הניתוח, חלק מהנשים יבחרו לקבל הרמת חזה חוזרת אחת למספר שנים וכהליך ריטוש, על מנת לשפר את המראה הכללי של השדיים, אך הליך זה מקוצר יותר מההליך המקורי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן