חשיבות המדרסים לנשים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חשיבות המדרסים לנשיםנשים רבות מתלוננות לעיתים תכופות על רגליים מותשות וכואבות, במיוחד ככל שהן מתבגרות. הרגליים נושאות את כל משקל הגוף, שעשוי להיות משקל מתיש לנשיאה, במיוחד בהליכה למרחקים ארוכים או נעילת נעלי עקב במשך שעות ארוכות.

מסיבה זו, נשים נוטות לפתח מצבים בריאותיים שונים הקשורים לרגליים או שהן פשוט סובלות מרגליים מותשות וכפות רגליים שטוחות. כשמגיעה העת לנקוט במעשה, אחד הדברים הראשונים העולה על הפרק הוא מדרסים, אשר שומרים על הבריאות.

מצבים בריאותיים המצריכים שימוש במדרסים

המצבים השונים המצריכים שימוש במדרסים משתנים בהתאם למצב הבריאותי של הרגליים וסוג הנעליים בהן נוטה אישה להשתמש יותר. במקרים מסוימים, יתכן שיהיה צורך בנעלי מדרס מותאמות אישית, אך במרבית המקרים ניתן להזמין כל סוג מדרסים מועדף.

חלק מהמצבים הבריאותיים המצריכים שימוש במדרסים הם כפות רגליים שטוחות, נוירופתיה סוכרתית וקשת כף רגל נפולה. הליכה ממושכת עם נעלי עקב גורמת גם היא לאי נוחות ולכאבים ודורשת הקלה – המדרסים מסייעים למצבים אלו, ולמצבים בריאותיים רבים אחרים.

הגנה מפני פגיעת ברכיים – מדרסים חשובים לא רק משום שהם מטפלים במצבי בריאות שונים הקשורים לרגליים, אלא אף מפני שהם מסייעים להקלת הכאב בברכיים. נעילת נעליים עם מדרסים מאפשרת הליכה למרחקים ארוכים ללא כאבי ברכיים. נעלי מדרסים נועדו במיוחד לוודא שהן סופגות את השפעת ההליכה כך שהברכיים אינן נפגעות.

יישור הגוף עם מדרסים – נעלי מדרס מסייעות לשמירת יישור הגוף. קיימים מותגים רבים, אך כשאישה מחפשת נעלי מדרס מתאימות, עליה לוודא תחילה כי הן פועלות ליישור הגוף. אחרת, היא עלולה לסבול מבעיות שונות כולל כאבי גב ואגן. נעלי מדרס מסייעות לשמור על יציבה נכונה בעת ההליכה, מחזקות את הגב ומאפשרות לבצע יותר תרגילי חיזוק גופני שמטרתם לשפר את היציבה גם כשאישה אינה נועלת את הנעליים.

למידע נוסף – מדרסים באתר ispp.org.il

נעלי מדרס לריצה

מדרסים נהדרים גם עבור אימונים גופניים, ריצה או פעילות גופנית אתלטית. הם שומרים על בריאות הגוף, מאפשרים אימון גופני בטוח ומונעים אפשרויות פגיעה. סוג הנעליים המתאימות לנשים תלוי בכמות הפעילות הגופנית אותה היא מבצעת, וההתאמה האישית לרגליים. לעיתים יש צורך בנעליים המותאמות לקשת כף רגל שצנחה, או שיש צורך בהתאמת עומק נוסף למדרס על מנת לספוג את השפעת הפעילות הגופנית.

הפחתת כאבי רגליים

כשאישה מתחילה להשתמש לראשונה במדרסים, היא מבחינה כי כאב הרגליים מתפוגג ומופחת בהדרגה. בסופו של דבר, היא יכולה ללכת ללא כאבים ולבצע כל סוג של פעילות גופנית. גם כאבי הגב, הברכיים, הקרסוליים והמצב הכללי של הגוף משתפר באופן משמעותי עם נעילת נעלי מדרס.

איזה מדרסים לבחור?

כשאישה מחפשת נעלי מדרס, מומלץ להתייעץ עם הרופא כדי לברר אם היא זקוקה למדרסים מותאמים אישית או לא. בהמשך ניתן ללמוד תרגילים אותם יש לבצע עם מדרסים על מנת לשמור על בריאות הרגליים ולשפר את יתרונות הנעליים.

בנוסף, שמחפשים מדרסים חשוב להתאימם לאצבעות או לשנות את סוג הנעליים. קיים מגוון נרחב ומצוין של נעליים זמינות, המסייעות לשמור על רגליים בריאות ללא כאבים. כל מה שצריך הוא לחפש ולנסות סוגים שונים עד למציאת המדרסים המותאמים אישית באופן הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: