הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הסרת משקפיים

שלום (ולא להתראות) למשקפיים

הסרת משקפייםנדמה שהימים שבהם התביישנו להיות "משקפופרים" חלפו מן העולם – היום מסגרות המשקפיים מגיעות בכל כך הרבה צורות וגוונים, עד שאלה הפכו לאביזר אופנתי ואפילו לסוג של אקססורי.

עם זאת, עדיין רבים לא חשים נוח עם המשקפיים: כשהמספר גבוה התלות בהם היא מוחלטת, בקיץ הם מוסיפים להרגשת הלחות והחום, כשאנחנו עושים ספורט הם נוטים להפריע (כשאנחנו שוחים זו בכלל בעיה) ויש אנשים שפשוט לא אוהבים אותם מבחינה אסתטית.

בנוסף לכך, המשקפיים לא מספקות ראות אופטית מקסימלית כפי שרואים אנשים בעלי ראייה תקינה. וכיוון שעדשות לא מתאימות במקרים של אלרגיה או עיניים יבשות במיוחד – ישנם יותר ויותר ממושקפים שבוחרים לעבור ניתוח להסרת משקפיים ולחזור לראות את העולם ללא תיווך חיצוני.

הסרת משקפיים – איך מתחילים?

יש היום מספר רב של מכונים המציעים ניתוחים לתיקון ראייה, ואתם צריכים רק לבחור.
אל תתנו להצעת המחיר הזולה ביותר להיות השיקול הראשי בבחירת המקום לניתוח – דרוש לכם המומחה הטוב ביותר.

שאלו אנשים שעברו את הניתוח, בדקו שבמרפאה שמעניינת אתכם חברים רופאים חברי איגוד רופאי העיניים, בעלי תעודה מתאימה, בררו לגבי שנות ניסיון בתחום ואל תתביישו לברר את הכול – מתעודת ההסמכה של הרופא דרך ביצוע הניתוח ועד אופן ההחלמה.

ראשית תעברו בדיקה מקיפה, הכוללת סריקה של העין, כדי לבדוק את מידת התאמתכם לניתוח. רוב האנשים נמצאים מתאימים, וחוסר התאמה יהיה במקרה של מחלות עיניים או מחלות כלליות מסוימות, קרנית דקה מדי או יובש קיצוני.

הניתוח גם אינו מתאים לקטינים, נשים בהיריון או לבעלי מספר לא קבוע. זכרו שהניתוח יפתור אתכם מהמשקפיים לשנים הקרובות, אך יש סיכוי שעם התפתחותה הטבעית של העין ייתכן שתזדקקו למשקפיים בעתיד.

אם בשעה טובה מצאתם את המקום והרופא המתאימים, הגיע הזמן לגשת לניתוח ולהיפרד מהמשקפיים שלכם לשלום.

לקבלת הצעה ולמידע נוסף לחצו כאן: הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח הסרת משקפיים – מה עושים שם?

חשוב לדעת שמדובר בפועל בהליך רפואי קצר מאוד, בדרך כלל בן כמה דקות, המתבצע בעזרת קרן לייזר. לאנשים בעלי ליקוי ראייה התפתחה במשך הזמן התקמרות-יתר של הקרנית, שמשבשת את הקליטה האופטית של העין. במהלך הניתוח משייפים או מסירים שכבה של הקרנית ובעצם מחזירים אותה למצב הפחות-קמור, האופטימלי, ובכך מתקנים את ליקוי הראייה.

שלוש השיטות הנפוצות בניתוחים להסרת משקפיים הן לאסיק, אינטרלאסיק ולאסק. על ההבדלים הדקים ביניהן יסביר לכם הרופא. כל אחת מהשיטות מומלצת למצבים שונים של הקרנית – למשל במקרה של צילינדר או קרנית דקה. בררו כמה שיותר, בעזרת הרופא ובעזרת חומר כתוב, על השיטה המוצעת לכם ולמה היא עדיפה על האחרות. בכל השיטות משתמשים בהרדמה מקומית של העין.

רואים את העולם אחרת

יצאתם מהניתוח? מזל טוב. ההחלמה אמורה להיות מהירה במיוחד ולנוע בין מספר ימים לשבועות ספורים, אך כבר לאחר יום תוכלו לראות בלי המשקפיים.

הסיכונים, שעליהם תשאלו את הרופא, יכולים להיות התפתחות יובש בעיניים, ירידה בחדות הראייה, סנוור בלילה ממקורות אור, או הורדה לא מוחלטת של המספר, שתצריך ניתוח חוזר לתיקון. אלה עלולים להיגרם מזיהום או התפתחות צלקתית על הקרנית, ויש להיוועץ ברופא לגבי הדרכים למניעתם וזיהוי הסיכויים להתפתחותם.

אולם יש לזכור שניתוחים אלה נחשבים לבעלי אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, והתופעות המוזכרות לעיל הן לרוב תופעות לוואי שלאחר הניתוח, שייעלמו ויחלפו עם ההחלמה לאחר שבועות ספורים.

עם תום ההחלמה אתם מוזמנים לראות את העולם בעיניים חדשות. והמשקפיים? מוזמנים להפוך לפריט מוזיאוני יחד עם ציורי הילדות שלכם והתצלומים הישנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

דילוג לתוכן