המסת שומן בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המסת שומן בלייזרישנן דרכים שונות להשיג גוף חטוב ומתוח יותר. דיאטה ופעילות גופנית היא אחת מהן וניתוח לקיצור קיבה היא אפשרות, אולם אלו מתאימות בעיקר לאלה, הסובלים מעודף משקל רב מאד.

המסת שומן בלייזר, טכניקה ייחודית של השנים האחרונות, מתאימה לנשים ולגברים כאחד, שאינם סובלים אמנם מעודף משקל גדול, אך כן סובלים ממצבורי שומן באזורים מסוימים בגוף, שמהם הם מתקשים להיפטר.

הדבר נעשה באמצעות מכשיר לייזר, המסוגל להמיס את תאי השומן באזורים שבהם מתמקדים, כך שיופרשו על ידי הכבד ובבלוטת הלימפה באופן שאיננו מכאיב או מלווה בחוסר נעימות.

מכשיר הלייזר להמסת שומן

המסת שומן בלייזר נעשית, כאמור, באמצעות מכשיר לייזר מיוחד. ההליך עצמו איננו פולשני ואיננו כרוך באשפוז או החלמה ממושכת לאחר מכן.

המכשיר משדר קרני לייזר באורכים שונים, המותאמים לרקמת השומן שאותה מעוניינים להמיס. קרני הלייזר פוגעות ברקמת השומן והופכות אותן לחומר שומני, המסולק באופן טבעי על ידי הגוף במשך תקופה של מספר שבועות. אנרגיית קרני הלייזר היא נמוכה והיא עוזרת בגירוי ייצור הקולגן בעור כדי להעניק לו את המיצוק ואת המראה המתוח יותר.

מתי מתבצע הטיפול?

הליך זה מוצע הן לנשים והן לגברים הסובלים ממצבורי שומן באזורים שונים בגוף, כמו הירכיים, הבטן, הזרועות ועוד. כשמדובר במצבורי שומן נקודתיים, לא תמיד דיאטה או פעילות גופנית יכולות לעזור, מה שמותיר את הסובלים מכך מתוסכלים מאד ומשווים לפתרון שיוכל לעזור להם.

הדבר מתאים במקרים בהם מעוניינים להמיס כמות של 500 ס"ל שומן ובאזור אחד, נקודתי. המסת שומן בלייזר, שמוצעת לצד שמירה על אורח חיים נכון ובריא, לרבות תזונה נכונה וגם פעילות גופנית קבועה, נחשבת כפתרון קל יותר, יעיל יותר ובעיקר גם – מהיר יותר.

כיצד מתבצע הטיפול?

ההליך עצמו מתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד. בעזרת מתקן מיוחד, דמוי סיכה קטנטנה בעובי של 1 מ"מ, המחובר ישירות אל מכשיר הלייזר, משגרים את אותו הלייזר בפעימות, בפולסים, ישירות אל רקמות השומן באזורים הבעייתיים, מה שגורם להמסתן, לספיגתן ולאחר מכן לסילוקן מהגוף.

משך הטיפול עצמו תלוי במקום שבו הוא מתבצע, אולם לרוב מדובר בהליך שנמשך כשעה. לאחריו יומלץ למטופל לנוח במקום שעה או קצת יותר ולחזור לפעילות מלאה ביום שלמחרת. מומלץ להימנע מפעילות מאומצת במשך תקופה של שבוע – שבועיים ולאפשר לגוף לחזור לעצמו בצורה הדרגתית.

תוצאות ההליך ניכרות לעין בתוך מספר שבועות, ולעיתים גם רק לאחר כמה חודשים. מדובר בתהליך של העלמת השומן, תהליך שבו לוקחות חלק מספר מערכות שונות, המצריך מהמטופל לא מעט סבלנות. במקביל, העור הופך למתוח יותר וחלק יותר, בהשוואה להיותו רפוי קודם לכן בעקבות השומן העודף.

סיכונים ותופעות לוואי

הליך המסת השומן איננו מלווה בכאב או בתחושת חוסר נוחות, אך כן צפויה להופיע תחושת מתח בעור. לאחר הטיפול ייתכן ותופיע במקום המטופל נפיחות קלה, הצפויה לחלוף מעצמה בתוך מספר ימים, או כאב קל שיחלוף גם הוא.

במידה ומופיעות תופעות אחרות לא נעימות, כמו אדמומיות רבה באזור, כאב שאיננו חולף או תחושת חוסר נוחות במקום, יש לפנות אל הרופא המטפל בהקדם.

כדאי לדעת

כדי לעבור את ההליך בקלות רבה ולהבטיח החלמה מלאה, מומלץ להימנע מפעילות מאומצת במשך תקופה של שבועיים לאחר הטיפול. טיפולי מסאז' וגם ניקוי לימפטי מומלצים מאד באותה תקופה, שכן הם מעודדים את מחזור הדם ואת קצת חילוף החומרים.

חשוב להקפיד על רמת הגינה גבוהה ולשמור על האזור המטופל יבש ונקי במשך לפחות 3 ימים וגם, במידת הצורך, להצטייד בחגורת לחץ.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: