דרים קארד – כרטיס חלומי שכל אישה תשמח לקבל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מרילין מונרו שרה פעם שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. עם כל הכבוד ליהלומים – ויש להם הרבה כבוד – במהלך השנים התווספו למשוואה הרבה מוצרים מפנקים אחרים, שקשה למצוא נשים שיגידו להם "לא". כרטיסי ההנחות וההטבות למיניהם מקבלים מקום של כבוד, וביניהם כרטיס דרים קארד (Dream Card) נחשב לאחד הבולטים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על המתנה האטרקטיבית שתוכלו לרכוש עבור אישה החשובה לכם.

קווים לדמותו של הדרים קארד

דרים קארד הוא כרטיס מועדון, המספק הטבות בכ-500 חנויות מהרשתות הנמצאות עמו בהסדר. המדובר הוא ברשתות מובילות בכל קנה מידה, שבהחלט מדברות לנשים (אבל ממש לא רק) – למשל מותג האופנה "פוקס", רשת חנויות מוצרי הקז'ואל לבית "פוקס הום", רשת המוצרים לטיפוח הגוף והנפש "ללין", מותג האופנה האמריקאי "אמריקן איגל", מותג אופנת הילדים האמריקאי הבולט "The Children's Place", אתר השופינג האופנתי "Terminal X" ועוד.

רשימת המותגים הנכללים תחת המעטפת של דרים קארד מתעדכנת מפעם לפעם, ולכן מומלץ לעקוב טרם הרכישה ולראות בדיוק מהם המותגים שאפשר ליהנות מהם.

השורה התחתונה היא שהכרטיס מספק שורה ארוכה של הטבות בחנויות הרשתות הנכללות בו לכל אורך השנה, עם מבצעים המיועדים אך ורק לחברי מועדון. בחודש העוקב להצטרפות למועדון ניתנים 100 ש"ח למימוש באחד ממותגי המועדון. בנוסף לכך על כל רכישה הנעשית במסגרתו נצברים 10% בכרטיס לרכישות עתידיות ברשתות, כאשר צבירת הנקודות ופריקתן אפשרית בכל רשת הנמנית על המועדון.

בונוס אחר הוא מתנת יום הולדת של 30% הנחה, אותה ניתן לממש פעם אחת בכל אחת מהרשתות (ברכישה של עד 500 ש"ח בחודש יום ההולדת). דרך האזור האישי באתר האינטרנט של דרים קארד ניתן לעדכן את הפרטים האישיים ולראות מהי יתרת הנקודות בכרטיס.

כרטיס האשראי Dream Card VIP

לכך ניתן להוסיף את כרטיס האשראי Dream Card Vip, מבית לאומי קארד. זהו כרטיס אשראי לכל דבר ועניין, אשר ההטבות בו הן משמעותיות עוד יותר מאשר כרטיס המועדון ה"בסיסי": 200 ש"ח מתנת הצטרפות למימוש באחד המותגים הנכללים במועדון, צבירה מוגברת של 12% בכל רכישה במותגי המועדון, הטבת יום הולדת של 30% בכל אחד מהמותגים בחודש יום ההולדת (עד לסכום של 1,000 ש"ח) וכן מבצעים והטבות ייחודיות המיועדות לכלל מחזיקי כרטיסי האשראי של לאומי קארד. יש להדגיש כי הכרטיס כרוך בתשלום חודשי, אבל בשנה הראשונה ניתן פטור מלא מדמי הכרטיס. 

אז איך רוכשים?

על רקע היתרונות המגוונים של מועדון דרים קארד בכלל וכרטיס האשראי דרים קארד VIP בפרט, אפשר לטעון שמדובר ביופי של מתנה להעניק לאדם קרוב. הצטרפות למועדון דרים קארד כרוכה בתשלום חד פעמי העומד נכון לנקודת הזמן הנוכחית (פברואר 2019) על 69 ש"ח, כאשר למיטב הבנתנו אין צורך בתשלום דמי כרטיס חודשיים – להבדיל מכרטיס האשראי.

המתנה יכול להתאים לדעתנו למגוון רחב של נסיבות חגיגיות, דוגמת מתנת יום הולדת, מתנת נישואין, מתנה ליולדת, בונוס לעובדת מצטיינת או כל דבר אחר. יתרון משמעותי הוא שבניגוד למתנות אחרות, בהן אפשר "לפספס" ולא לקלוע לטעמה של האישה, במקרה הזה סביר להניח שכל אישה באשר היא תשמח לקבל את הכרטיס ותדע כיצד היא רוצה לנצל אותו.

כך למשל אם לתינוק תוכל לנצל אותו לקניות ברשת פוקס או The Children's Place, בעוד שנשים צעירות המחפשות אחר מותג הלבשה תחתונה ואופנה סקסי במיוחד ישמחו להשתמש בו על מנת לקבל הטבות ברשת החנויות של מותג AERIE.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים

הפורטל המוביל לבריאות האישה: פוריות, הריון, רפואת נשים. פורטל המקום שבו תקבלי את כל המידע והעדכונים העכשווים בנושאי: נשים, תזונה, אסתטיקה, גיל ההתבגרות, גיל המעבר,גיל הזהב, רפואה ועוד מגוון רחב של נושאים.

אז מה היה לנו בכתבה: